Novak Đoković – mentalna gromada VIDEO

Novak Đoković uspeo je da spasi tri meč lopte protiv Gaela Monfisa i odvede duel u treći set.

Izvor: MT

Petak, 28.02.2020.

18:24

Photo by Tom Dulat/Getty Images

Srpski teniser je posle gubitka prvog seta, u taj-brejku drugog imao zaostatak od 3:6, ali je neverovatnom igrom uspeo da preokrene taj deo igre i osvoji ga sa 10:8.

Novak je po ko zna koji put pokazao mentalnu snagu, nije odustajao do poslednjeg trenutka i sada u trećem setu ima priliku da po 17. put zaredom savlada francuskog tenisera.

Srpski igrač je na kraju slavio sa 2:1 (2:6, 7:6, 6:1), a opširnije o meču pročitajte OVDE.