"Dobro jutro svima, osim onima koji ne misle da je Mitar najbolja devetka ikada u Čempionšipu"

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović igra fantastično ove sezone u Čempionšipu.

Četvrtak, 27.02.2020.

11:33

Photo by Jordan Mansfield/Getty Images

Mitrović je sa 23 postignuta gola u Čempionšipu najbolji strelac druge lige, sa golom više od Olija Votkinsa iz Brentforda.

U sredu uveče je u meču 35. kola protiv Svonsija ponovo bio u centru pažnje.

Promašio je penal pri rezultatu 0:0 u 88. minutu, pošto je očajno šutirao sa bele tačke i golman Svonsija imao je lak posao.

Međutim, poznato je da Mitar nikada ne odustaje i srpski centarfor se "zainatio" u poslednjih pet minuta i postigao je pobedonosni gol udarcem glavom iz peterca.

Na tviter profilu Fulama u četvrtak ujutru osvanula je jaka poruka sa slikom Mitrovića: "Dobro jutro svima, osim onima koji ne misle da je Mitrović najbolja 'devetka' koju je Čempionšip ikada video."