Mihajlovićeva Bolonja izvukla bod u nadoknadi

Bolonja i Udineze podelili su bodove u meču 25. kola italijanske Serije A – 1:1 (0:1).

Subota, 22.02.2020.

17:12

Photo by Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images

Posle teškog poraza od Đenove u prethodnom kolu (0:3), ovog puta su uspeli da osvoje makar bod.

Crno-beli iz Udina su nastavili seriju od šest uzastopnih mečeva bez trijumfa, posle tri poraza i dva nerešena meča.

Gledali smo jedan nezanimljiv meč, klasičan italijanski sudar ekipa iz sredine tabele.

Udineze je bio bolji u prvom poluvremenu i zasluženo je stigao do prednosti u 33. minutu.

Rodrigo De Pol centrirao je iz slobodnog udarca, a na pravom mestu našao se Stefano Okaka, koji je glavom zakucao loptu u mrežu za vođstvo Udinezea.

Bivšem napadaču Rome, Fulama, Barija, Specije, Parme, Sampdorije, Anderlehta i Votforda ovo je peti gol u sezoni.
Delovalo je kao da će crno-beli odneti sva tri boda iz Bolonje, ali je Rodrigo Palasio uspeo da donese izjednačenje.

Postigao je gol u 91. minutu, sudija je putem VAR-a proveravao da li je bilo ofsajda i kada je zaključeno da nije bilo nedozvoljene pozicije, pokazao je na centar.

Bolonja zauzima desetu poziciju, dok je Udineze na 15. mestu.