Het-trik Mesija u prvom poluvremenu! VIDEO

Lionel Mesi postigao je het-trik u prvom poluvremenu utakmice protiv Eibara.

Subota, 22.02.2020.

16:58

Photo by Eric Alonso/Getty Images

Barselona dočekuje ekipu Marka Dmitrovića u meču 25. kola španske Primere i vodi 3:0 već posle prvog poluvremena.

Glavni krivac za tri lopte u mreži golmana reprezentacije Srbije je čarobni Argentinac.

Prvi pogodak stigao je u 14. minutu. Ivan Rakitić dodao mu je loptu na 25 metara od gola, Mesi je sa nekoliko driblinga izbacio defanzivce Eibara, poslednjem je provukao loptu kroz noge i matirao Dmitrovića. Drugi gol postigao je u 37. minutu. Odigrao je dupli pas sa Vidalom, ponovo prošao nekoliko igrača i preciznim udarcem levom nogom smestio loptu u dalji ugao. Treći gol postigao je tri minuta kasnije. Spetljao se desni bek Eibara, napucao je Busketsa, lopta je stigla do Mesija, koji je bio nesebičan i dodao do Grizmana, ali se Francuz nije snašao pa je lopta ponovo stigla do Argentinca koji je smešta u gol za het-trik.