Preokret Mihine Bolonje kod "fenjeraša"

Fudbaleri Bolonje savladali su kao gosti ekipu SPAL-a sa 3:1, u okviru 21. kola italijanske Serije A.

Izvor: MT

Subota, 25.01.2020.

17:00

Preokret Mihine Bolonje kod
EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Izabranici Siniše Mihajlovića su do trijumfa stigli nakon preokreta.

Domaći su dobro počeli ovaj susret, koji je mogao da im donese beg iz opasne zone, pogotkom Petanje u 23. minutu iz penala.

Samo minut kasnije Bolonja je stigla do izjednačenja. Nespretno je reagovao Fikari i savladao svog golmana Berišu.

Sredinom drugog dela gosti su uspeli da prelome susret i to u roku od samo nekoliko minuta.

Prvo je Musa Barou zatresao mrežu u 59. minutu, da bi, ispostaviće se, konačan rezultat postavio Roberto Soriano u 63. minutu.

Pokušavali su domaći da se vrate, ali su uspeli da naprave samo jednu priliku, koju je propustio Strefeca.