Uzalud majstorija Iličića – SPAL šokirao Bergamo VIDEO

Fudbaleri Atalante poraženi su na svom terenu od ekipe SPAL-a rezultatom 1:2, u poslednjem meču 20. kola Serije A.

Izvor: MT

Ponedeljak, 20.01.2020.

22:40

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

Iako se posle majstorije Josipa Iličića činilo da će tim iz Bergama rutinski nadigrati goste, to se nije dogodilo.

Usledilo je sjajno drugo poluvreme SPAL-a, koji je uspeo da preokrene i konačno pobegne sa samog dna italijanskog prvenstva.

Atalanta je do prednosti došla posle fenomenalnog pogotka Iličića, na asistenciju Sapate.

Slovenački napadač je bio snalažljiv i "štiklom" je savladao Berišu. Taj gol pogledajte OVDE.

Ipak, gosti u 54. poravnavaju rezultat preko Petanje, da bi potpuni preokret i tri boda SPAL-u doneo Valoti u 60. minutu.

Pokušavali su domaći da se vrate, ali Pašalić, Sapata i De Run nisu bili precizni.