Maksimović isključen u remiju Napolija i Udinezea VIDEO

Fudbaleri Udinezea podelili su bodove sa Napolijem na svom stadionu u utakmici 15. kola italijanske Serije A, koja je završena rezultatom 1:1.

Izvor: SN

Subota, 07.12.2019.

20:10

Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images

Udineze je uspeo da napravi veliki rezultat u 15. kolu osvojivši bod u meču sa Napolijem.

Napolitancima definitivno ne cvetaju ruže ove sezone, osvojili su samo 21 bod na 15 utakmica uz gol razliku 24:19.

Udineze je uspeo već u prvom poluvremenu da obraduje navijače kada je Kevin Lazanja na asistenciju Seka Fofane zatresao mrežu i doneo "Zebrama" vođstvo od 1:0, posle jedne sjajne akcije po sredini.

Napoli je do izjednačenja stigao u 69. minutu utakmice. Poljski fudbaler Pjotr Zjelinski je na veoma lep način savladao Huana Musa i poslao loptu u donji desni ugao gde ovaj nije mogao da je dohvati.

Zanimljivu situaciju smo videli u 79. minutu utakmice. Srpski fudbaler Nikola Maksimović je bio na klupi za rezervne igrače i jednom prilikom je ušao u verbalnu raspravu sa linijskim sudijom. Šta mu je Maksimović rekao nije poznato, ali je zbog toga zaradio crveni karton i isključen je sa utakmice.

Situaciju u kojoj je Maksimović isključen možete videti OVDE.