Engleska ubedljiva u Prištini

Fudbalska reprezentacija Engleske pobedila je samoproglašenu državu Kosovo 4:0 u poslednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izvor: PT

Nedelja, 17.11.2019.

20:00

Photo by Michael Regan/Getty Images

Izabranici Gereta Sautgejta kompletirali su ovaj kvalifikacioni ciklus ubedljivom pobedom i sa gol razlikom 37:6.

Kosovo je pružili dobar otpor Engleskoj, međutim u završnici su pali i gosti su to znali da iskoriste.

Engleska je na poluvreme otišla sa minimalnom prednošću koju joj je doneo Heri Vinks u 32. minutu.

Do 79. mreže su mirovale, a onda su gosti za deset minuta postigli još tri pogotka. Prvo je Kejn pogodio, a potom je i Rašford u 83. i 91. minutu.

Engleska ciklus završava sa 21 bodom, a Kosovo sa 11.