Veliki preokret Intera u pobedi nad Veronom

Fudbaleri Intera pobedili su Veronu sa 2:1, iako su na poluvremenu imali gol zaostatka.

Izvor: SN

Subota, 09.11.2019.

20:00

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Inter je pobedom nad Veronom dospeo na čelo Serije A sa 31 osvojenim bodom nakon 12 odigranih utakmica i tu će ostati, minimum do nedelje uveče kada Juventus igra sa Milanom.

Ukoliko Juventus ne pobedi Milan u Torinu, Inter će ostati na vrhu italijanskog fudbalskog šampionata.

Ovaj meč sa Veronom nije baš najbolje počeo po "neroazure". Gosti su dobili penal u prvoj polovini prvog poluvremena, a Valerio Vere ga je bez većih problema pretvorio u gol, pa se na poluvreme otišlo sa rezultatom 0:1.

Antonio Konte je probudio svoje izabranike u svlačionici, pa su preko Vesina i Barele napravili veliki preokret i ostvarili 10. pobedu u Seriji A. Inter u narednom kolu gostuje Torinu, dok će Verona dočekati Fiorentinu.