Nastavlja se Brešin ponor – Torino "brojao do 4"

Fudbaleri Torina rezultatom 4:0 pobedili su Brešu na gostovanju u utakmici 12. kola italijanske Serije A.

Izvor: SN

Subota, 09.11.2019.

17:15

Nastavlja se Brešin ponor – Torino
Photo by Tullio M. Puglia/Getty Images

Torino je upisao i četvrtu pobedu u domaćem šampionatu, dok je Breši ovo bio osmi poraz i nalaze se na dnu tabele, zajedno sa Spalom.

Andrea Beloti je sa bele tačke bio precizan u 17. minutu, da bi samo devet minuta kasnije na isti način doneo veliku prednost Torinu i pri odlasku na "veliki odmor" rezultat je glasio 2:0.

Domaća ekipa je u 41. minutu ostala sa igračem manje na terenu pošto je Aleš Matjeu zaradio drugi žuti karton i bilo je jasno da će samo čudom Breša moći do bodova.

U nastavku su gosti samo dodatno uvećali svoju prednost. To su uspeli zahvaljujući Aleksu Berengeru, koji je poput Belotija bio dvostruki strelac, samo što njegovi golovi nisu došli sa "bele tačke", već su bile plod asistencija Dijega Laksalta i Salihua Meitea.