Dva gola Lukakua, penal u nadoknadi – Inter "okrenuo" Bolonju

Fudbaleri Intera savladali su na gostovanju Bolonju sa 2:1, u meču 11. kola italijanske Serije A.

Izvor: MT

Subota, 02.11.2019.

19:54

Dva gola Lukakua, penal u nadoknadi – Inter
Photo by Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images

Heroj "nerazura" bio je belgijski napadač Romelu Lukaku koji je postigao dva gola za svoju ekipu i tako doneo preokret vredan tri boda i vrha tabele.

Siniše Mihajlovića nije bilo na klupi domaćih, koji su odigrali sasvim solidan meč.

Oni su do vođstva došli u 59. minutu preko Roberta Sorijana, koji je preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca prevario Damira Handanoviča.

Izjednačenje gostima doneo je Romelu Lukaku u 75. minutu, nakon gužve pred golom Bolonje.

Veliku glupost u sudijskoj nadoknadi vremena napravio je Orsolini, koji je nesmotreno startovao nad Lautarom Martinesom, a sudiji La Penji nije preostalo ništa drugo nego da pokaže na "belu tačku".

Neumoljiv je ponovo bio Romelu Lukaku, koji je loptu poslao u jednu, a Skorupskog u drugu stranu za novu, šestu uzastopnu pobedu na strani Intera u ovoj sezoni.