Spektakularan povratak Lacija, sa 0:3 na 3:3!

Fudbaleri Lacija i Atalante odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici osmog kola italijanske Serije A.

Izvor: Z.K.

Subota, 19.10.2019.

17:20

Atalanta je posle prvog poluvremena imala veliku prednost od 3:0 do koje je stigla golovima Luisa Murijela u 23. i 28. minutu i Alehandra Gomesa u 37. minutu.

Lacio je, međutim, znatno boljom i efikasnijom igrom u drugom poluvremenu uspeo da dođe do boda.

Prvo je Ćiro Imobile u 69. minutu bio precizan sa bele tačke, minut kasnije je mrežu Atalante zatresao je i Hoakin Korea, a bod domaćem timu doneo je Imobile iz novog jedanaesterca i to u drugom minutu nadoknade vremena.

U timu Lacija Sergej Milinković-Savić proveo je svih 90 minuta na terenu, zaradio je i žuti karton.

Atalanta je sada treća na tabeli sa 17 bodova, dok je Lacio šesti sa pet bodova manje.

Fudbaleri Atalante u narednom kolu Serije A dočekuju Udineze, dok Lacio gostuje Fiorentini.