Košarkaši FMP pobedili su Cibonu u Zagrebu 81:63, u trećem kolu ABA lige.

Izvor: PT

Petak, 18.10.2019.

19:50

Izabranici Vladimira Jovanovića nastavili su sa sjajnim partijama i posle tri odigrana meča imaju maksimalan učinak.

Gosti iz Železnika utakmicu su prelomili u poslednjoj četvrtini, koju su dobili rezultatom 24:12.

Novu odličnu partiju odigrao je Aleksa Radanov, koji briljira za "pantere". Radanov je za 33 minuta na terenu ostvario učinak od 13 poena i devet skokova, što mu je donelo 20 indeksnih poena.

Radanov treću utakmicu zaredom ima indeks dvadeset ili više i za sada je jedan od najboljih igrača u regionalnom takmičenju.

Mladog košarkaša pratili su Domen Rit sa 19 poena, Mladen Jeremić sa 15, dok je Stefan Pot imao deset.

Kod domaćih igrača bolji od ostalih bio je Mate Vučić sa osam poena i sedam skokova.