Kostiću 90 minuta, Joveljić presedeo meč – remi Dortmunda i Ajntrahta

Fudbaleri Ajntrahta i Borusije Dortmund remizirali su rezultatom 2:2 u petom kolu Bundeslige.

Izvor: LN

Nedelja, 22.09.2019.

22:08

Photo by Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Dortmund je u dva navrata imao prednost, ali se Ajntraht oba puta vraćao i na kraju osvojio bod.

Filip Kostić je proveo svih 90 minuta na terenu za Ajntraht, dok je na klupi meč presedeo Dejan Joveljić.

Gosti su poveli u 11. minutu preko Vitsela, da bi u samoj završnici prvog poluvremena izjednačilo najnovije pojačanje Ajntrahta, Andre Silva.

I jedni i drugi su imali po priliku na startu drugog poluvremena, a Dortmund je došao do nove u 66. minutu kada je Vitsel ponovo učestvovao u golu dodavši loptu Sanču.

Silva je mogao do drugog gola u 81. minutu, ali je bio blago neprecizan, da bi Ajtraht došao do boda kada je Tomas DIlejni savladao svog golmana.