Fudbaleri niškog Radničkog su preokretom došli do pobede nad Spartakom iz Subotice u šestom kolu Linglong Superlige Srbije.

Izvor: SV

Nedelja, 25.08.2019.

20:41

Predvođen novim trenerom Miloradom Kosanovićem, "Real sa Nišave" je u starom stilu slavio sa 2:1.

Posle prvog poluvremena koje je završeno bez golova, prvi pogodak na meču je postigao Stefan Denković i doneo prednost gostujućem Spartaku.

Odbrana Radničkog je poklekla u 50. minutu, a samo dva minuta kasnije povratnik Nermin Haskić je izjednačio.

Napadač niške ekipe je 20 minuta kasnije postigao drugi pogodak i postavio konačan rezultat.