Vojvodina ubedljiva, slavio i Spartak

Fudbaleri Vojvodine i Spartaka iz Subotice ostvarili su pobede u mečevima četvrtog kola Linglong Superlige Srbije.

Nedelja, 11.08.2019.

21:59

Novosađani su kao gosti bili ubedljivi protiv Radnika (4:0), dok su "golubovi" pobedili na gostovanju ekipu Proletera sa 1:0.

Jedino gol na meču između Proletera i Spartaka postignut je u prvom poluvremenu.

Stefan Denković je bio izvođač najstrože kazne, bio je precizan i tako je Spartak stigao do pobede.

S druge strane, izabranici trenera Nenada Lalatovića su ostvarili još jedan ubedljiv trijumf. U Surdulici su pobedili sa 4:0 i sa maksimalnih 12 bodova i gol razlikom od 14:1 vode na tabeli Superlige.

Mrežu Radnika načeo je Eze Vinsent Okeui u 17. minutu da bi samo dva minuta kasnije Miodrag Gemović povisio na 2:0.

Do odlaska na poluvreme mrežu domaćina zatresao je i Bojan Matić, dok je konačan rezultat od 4:0 za Vojvodinu postavio Dejan Zukić u 83. minutu.

U narednom kolu Vojvodina dočekuje TSC iz Bačke Topole, dok je Radnik gost Inđije.