Pavlović: Bili smo tim, to je presudilo VIDEO

Mladi defanzivac Partizana Strahinja Pavlović je posle osvojenog Kupa Srbije istakao da je duel sa Crvenom zvezdom bio težak i pun borbe.

Izvor: SV

Četvrtak, 23.05.2019.

21:57

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto

"Crno-beli" su pobedili sa 1:0, golom Bojana Ostojića u 14. minutu, Pavlovićevog kolege iz defanzivne linije.

"Teška utakmica, puna borbe... Na kraju smo sačuvaj taj gol koji smo postigli na početku meča. Čestitam ekipi, ovo mi je prvi trofej u karijeri, posle samo 14 utakmica. Veoma sam srećan zbog toga
", rekao je Pavlović.

Na licu levonogog štopera se i dalje vide posledice nesportskog starta fudbalera Radničkog iz Niša u utakmici koja je odigrana pre osam dana.

"Dobio sam tada hematom, masnica još nije spala, ali za koji dan će", rekao je mladi defanzivac.

On je istakao da je Zvezda imala u prvom poluvremenu veći posed lopte, što je pokazala i statistika, kao i da je ekipa Partizana svoje šanse tražila u kontranapadima.

"Imali smo šanse za gol, imala je i Zvezda... Mi smo bili tim celu utakmicu, bili smo skocentrisani, bili smo tim i to je presudilo", zaključio je Pavlović.