Ajntraht na pogon Jovića do četvrtfinala Lige Evrope!

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta plasirali su se u četvrtfinale Lige Evrope, pošto su pobedili milanski Inter sa 1:0.

Izvor: P. Tadiæ

Četvrtak, 14.03.2019.

22:52

Heroj nemačkog sastava bio je srpski fudbaler Luka Jović, koji je u petom minutu postigao sjajan gol, koji će se ispostaviti kao i jedini.

Gledali smo odličnu utakmicu u Milanu, pogotovo u drugom poluvremenu i pravo je čudo kako je samo viđen jedan pogodak za devedeset minuta igre.

Pored Jovića, svoju ulogu u trijumfu imali su i Filip Kostić, kao i Mijat Gaćinović, koji je u drugom poluvremenu morao da izađe zbog povrede.

Ajntraht je slavio ukupnim rezultatom 1:0, pošto je u prvom susretu u Nemačkoj meč završen bez golova.

Žreb za četvrtfinale Lige Evrope na programu je u petak od 13 časova.

Prolaz dalje obezbedio je i Arsenal, koji je pred domaćom publikom savladao Ren sa 3:0 i ukupnim rezultatom 4:3 prošao među osam najboljih ekipa.

Takođe, Viljareal je prošao dalje jer je savladao Zenit sa 2:1, dok je dvomeč završen rezultatom 5:2 za špansku ekipu. Jedini gol za Zenit postigao je Bane Ivanović u 91. minutu.

Kada je reč o duelima između Benfike i Dinama, odnosno Slavija i Sevilje, izveštaj možete pročitatit OVDE.

Izveštaj utakmica od 18.55 pročitajte OVDE.

Meč ste mogli da pratite putem našeg LIVE BLOGA.