Borjan prošao bez povrede, biće spreman za PSŽ

Golman Crvene zvezde Milan Borjan bio je na pregledima posle utakmice subotičkim Spartakom i utvrđeno je da nije povređen, javljaju iz kluba.

Izvor: MLJ

Sreda, 05.12.2018.

19:20

Starsportphoto

Borjan je u 52. minutu meča 19. kola Superlige nezgodno pao pri pokušaju da izboksuje loptu i posle nekoliko minuta je na nosilima iznet sa terena.

Nakon pada prvi čuvar mreže Zvezde i jedan od najefikasnijih u Ligi šampiona je osetio vrtoglavicu i zbog toga nije mogao da nastavi meč.

Zamenio ga je Zoran Popović koji je do kraja utakmice primio jedan gol u trijumfu Zvezde 3:1.

Borjan će biti spreman za meč koji Zvezdu očekuje 11. decembra na stadionu "Rajko Mitić" kada srpski šampion dočekuje Pari Sen Žermen u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona.