Strazbur odoleo favorizovanom Lilu

Fudbaleri Lila odigrali su nerešeno sa Strazburom u meču 13. kola francuske LaLige 0:0.

Izvor: MLJ

Petak, 09.11.2018.

23:23

Getty images

Lil je na svom terenu imao više prilika za gol, ali nije uspeo da ih iskoristi i Strazbur je osvojio bod.

Već u četvrtom minutu je Lil mogao do gola posle šanse koju propušta Nikolas Pepe kada promašuje gol.

Pored leve stative odlazi i lopta koju je prema golu Strazbura uputio Bamba.

Šansu su za Strazbur propušta Lebo Motiba na isteku 66. minuta igre, da bi Lili u finišu preko Fontea propustio priliku posle kornera.

Lil je posle dvadesetak udaraca ka golu Strazbura i daleko većim posedom, ostao praznih šaka, pa sa jednim bodom zadržava drugo mesto sa 26 bodova.

Strazbur je sedmi u Francuskoj sa 18 bodova. Vodeći tim prvenstva je Pari Sen Žermen sa 36 bodova.