LŠ: PSV slavio u Borisovu, Prijovićev PAOK odoleo u Lisabonu

Fudbaleri PSV iz Ajndhovena pobedili su na gostujućem terenu BATE Borisov sa 3:2, u prvoj utakmici baraža za Ligu šampiona.

Utorak, 21.08.2018.

23:20

BATE je poveo u devetom minutu a strelac je bio Juse Tuominen. Gaston Pereiro izjednačio je iz penala u 35. minutu, a preokret je doneo Irving Lozano golom u 61. minutu. Domaći su izjednačili preko Aleksandra Hleba u 88. minutu, a samo minut kasnije pobedu holandskom timu obezbedio je Donel Malen.

U ostale dve utakmice baraža nije bilo pobednika, Crvena zvezda odigrala je u Beogradu 0:0 sa Salcburgom, a Benfika je na svom terenu u Lisabonu odigrala 1:1 protiv PAOK-a.

Benfika je povela u prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena iz penala golom Picija, a konačan rezultat postavio je Amr Varda u 76. minutu. Reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović odigrao je 87. minut za klub iz Soluna.

Revanš utakmica na programu su naredne nedelje.