"Imaju sreće što nisam došao pre 10 godina, sad bih bio predsednik"

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija savladali su posle preokreta Filadelfiju Junion rezultatom 3:1.

Nedelja, 22.07.2018.

08:47

Photo by Alexander Hassenstein/Getty Image

Najzaslužniji za trijumf tima iz LA bio je iskusni švedski napadač Zlatan Ibrahimović.

Sapong je u 29. minutu doneo prednost domaćinima, ali je u drugom delu Galaksi na krilima Ibrahimovića stigao do velikog preokreta.

Zlatan je u 48. minutu asistirao Kamari za izjednačenje, a u 63. minutu ja na sjajan način zatresao mrežu i doneo prednost svom timu. Konačnih 1:3 postavio je Mišel Sijani u 82. minutu.

Posle utakmice ga je jedan od novinara na koji način je promenio američku kulturu do sada, na šta je imao karakterističan odgovor.

"Ne znam da li sam je promenio, samo radim svoj posao. Imaju sreće što nisam došao pre 10 godina jer bih sada bio predsednik", istakao je Šveđanin.