"Ludnica" u LaLigi, Real vodio, pa gubio, na kraju dao pet Betisu

Fudbaleri Real Madrida i Betisa odigrali su neverovatan meč u 24. kolu španske LaLige u kom je Real na kraju pobedio 5:3.

Izvor: MLJ

Nedelja, 18.02.2018.

22:45

Getty images

Real je načeo mrežu Betisa u 11. minutu kada je Marko Asensio pokupio odbitak posle šuta Kristijana Ronalda.

Očajna odbrana i zaboravljanje Mandija ser u 33. minutu osvetilo Realu pa je Mandi glavom tada pogodio za 1:1, a Naćo je samo četiri minuta kasnije dao auto gol i Betis je od 38. minuta vodio.

Real se konsolidovao brzo posle pauze pa je Ramos poput Mandija uzvratio glavom posle kornera za 2:2 u 50. minutu.

Asensio je u 59. potvrdio klasu kad je lagano otvorio stopalo posle centaršuta Lukasa sa desne strane za 3:2, a u strelce se upisao i Kristijano Ronaldo.

Portugalac je iskoristio izuzetan, "modrićevski" lob Kasemira, napravio jednu varku i šutirao pa je od 65. minuta na semaforu pisalo 4:2 za Real.

Neizvesnost vraćaju Žunior i Leon, prvi centaršutem, drugi realizacijom u 85. minutu, ali sve dileme u vezi sa pobednikom otklanja Benzema u drugom minutu sudijske nadoknade. Pogodio je posle kontre i kiksa odbrane Betisa.

Real je posle ove pobede četvrti sa 45 bodova, a Betis je deveti sa 33.