Mihajlović isključen protiv Juventusa

Srpski trener Siniša Mihajlović zaradio je isključenje u gradskom derbiju četvrtfinala Kupa Italije između Juventusa i Torina.

Izvor: MLJ

Sreda, 03.01.2018.

23:10

Getty Images

Eliminacija Torina iz daljeg takmičenja u Kupu posle poraza 2:0 tako nije jedina loša stvar koja je zadesila "bikove".

Mihajlović je bio besan jer je glavni sudija meča Danijele Doveri posle pregleda VAR snimka u 69. minutu dosudio pomalo kontroverzan gol za Juve.

Afrijie Akua je bio u duelu sa Samijem Kedirom, igrači Torina su mislili da je fauliran i stali su, što je iskoristio Paulo Dibala, dodao loptu do Marija Mandžukića, a ovaj savladao Vanju Milinković-Savića.

Prvi gol za Juventus je dao Daglas Kosta maestralnim potezom u 15. minutu utakmice.