Falkao "pogurao" Monako, Baloteli strelac za Nicu

Fudbaleri Monaka savladali su Anžer 1:0 i smanjili zaostatak za liderom Lige 1 PSŽ na devet bodova.

Subota, 02.12.2017.

22:14

Falkao

"Kneževi" su do devete pobede u sezoni stigli pogotkom Radamela Falkaa već u drugom minutu susreta na "Luju II".

Monako je pobedio posle tri kola i iskoristio kiks "Svetaca" u Strazburu da se vrati u borbu za titulu.

Minimalnu pobedu zabeležio je i Lil nad Tuluzom, golom Pepea u 63. minutu, ali najviše zahvaljujući napadaču gostiju Andiju Deloru koji je promašio penal u nadoknadi vremena.

Nica je savladala poslednjeplasirani Mec 3:1, golovima Plee, Balotelija i San-Maksimana, Ren je nadigrao Amijen 2:0 pogocima u poslednjih 20 minuta, dok je samo Gengan slavio na gostovanju, sa 1:0 protiv Toa.