Isključeni igrač Rada: Crveni zbog pitanja "zašto"

Fudbaler Rada Srđan Ajković rekao je da je dobio crveni karton protiv Crvene zvezde jer je pitao sudiju zašto je svirao penal.

Izvor: B92, Veèernje novosti

Nedelja, 19.11.2017.

20:47

Isključeni igrač Rada: Crveni zbog pitanja

"Građevinari" su od 18. minuta igrali sa desetoricom protiv Zvezde u subotu, neposredno nakon što je sudija Petar Piter svirao penal za domaćina posle povlačenja Denića i Srđana Babića u kaznenom prostoru Rada.

"Da li je bio penal za Zvezdu, nije moje da pričam, ali ja mogu da kažem ono što je moje. Pitao sam sudiju "zašto penal?", a on mi je pokazao crveni karton. Nemoguće je da se zbog toga isključi igrač. Strašno", rekao je Ajković, a prenose "Večernje novosti".

Zvezda je prethodno dala gol već u četvrtom minutu, a na 3:0 je povisio Boaći. Uprkos isključenju, Rad je u 40. minutu uspeo da smanji prednost na 3:1 golom Lutovca. Na kraju je bilo 6:1.