Zvezda bolja od Partizana za 15/15 i vrh tabele

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Partizan u kadetskom večitom derbiju sa 4:2.

Izvor: MLJ

Subota, 11.11.2017.

14:27

Mladi fudbaleri crveno-belih bili su bolji posle preokreta pošto je Partizan poveo u desetom minutu golom Stanojlovića.

Zvezda do poluvremena uspeva da izjednači. Strelac je iz slobodnog udarca bio Marko Dedijer. Burmaz do poluvremena nije iskoristio još nekoliko prilika za Zvezdu pa je posle 45 minuta igre bilo nerešeno.

U nastavku još četiri gola – tri u mreži Partizana i jedan u mreži Zvezde. Prvo je Borisav Burmaz uspeo da ukrade loptu protivniku i matira golmana Partizana. Stanojlović je dao svoj drugi gol za 2:2, a onda su Dedijer drugim golom i Luka Velikić pogotkom posle odbitka uspeli da savladaju Stepanovića još dva puta i postave konačan rezultat.

Zvezda posle 15 utakmica ima isto toliko pobeda, a Partizan je u prvih 14 kola takođe zabeležio sve pobede pa večite rivale sada razdvajaju tri boda koje su crveno-beli izborili u današnjem derbiju.