L1: Mbape sa dva gola srušio Kaen, preokret PSŽ

Pari Sen Žermen je na ’Parku prinčeva’ slavio protiv Liona rezultatom 2:1, u derbiju 30. kola L1.

Izvor: SM

Nedelja, 19.03.2017.

23:19

Getty Images

Gosti u na samom startu meča poveli golom Lakazeta, ali su ’Sveci’ uspeli da izjednače u 34. minutu. preko Adrijena Rabija.

Samo šest minuta kasnije, Pastore je sa leve strane pronašao usamljenog Drakslera koji donosi preokret Parižanima.

PSŽ je ovim trijumfom ostao u korak sa Monakom na čelu tabele i sada imaju tri boda zaostatka, dok je Lion na četvrtoj poziciji sa pedeset bodova.

U ranije odigranim mečevima Sent Etjen je sa 1:0 savladao Dižon u gostima, dok je ekipa Monaka ubedljivo slavila protiv Kaena – 3:0.

Sjani 19-godišnjak Mbape postigao je dva gola u 13. i 81. minutu, a u listu strelaca upisao se i Fabinjo sa penala u 49.