Vešovića slave u Hrvatskoj - junak u pobedi Rijeke

Fudbaleri Rijeke savladali su Slaven Belupo rezultatom 3:2 u 25. kolu hrvatske lige, a junak meča bio je bivši igrač Crvene zvezde, Marko Vešović.

Izvor: SM

Nedelja, 19.03.2017.

21:55

StarSport

Zahvaljujući fantastičnim golom crnogorskog igrača Rijeka ima četiri boda više od zagrebačkog Dinama.

Slaven Belupo poveo je u 14. minutu golom Tadića, da bi do kraja poluvremena Andrijašević izjednačio rezultat.

Rijeka je stigla do vođstva autogolom na startu drugog dela meča, ali je Hener u 72. minutu doneo novo izjednačenje.

Gol odluke postigao je Vešović u 87. minutu. Vešović je prihvatio loptu na grudi i sa ivice šesnesterca zatresao mrežu protivničke ekipe.