Zverev: Došlo je moje je**no vreme! VIDEO

Nemački teniser Aleksander Zverev veruje da je "njegovo vreme došlo" posle pobede nad Rodžerom Federerom.

Izvor: LN

Autor: LN

Photo by Lintao Zhang/Getty Images

Zverev je eliminisao Federera sa Mastersa u Šangaju, pobedmo u četvrtfinalu sa 6:3, 6:7, 6:3.

Nemac je propustio pet set lopti u drugom setu, ujedno tri vezane na servisu na 6:5, ali onda ostao miran, dominirao u trećem setu i lako došao do trijumfa.

Posle velikog trijumfa Zverev nije krio emocije, okrenuo se ka svojoj ekipi na tribinama i glasno proslavio uspeh.

"Došlo je moje je**no vreme", prodrao se Zverev.

Ovo je ujedno bila i prva Top 10 pobeda za mladog Zvereva ove sezone, koja nije počela prema planu kako smo ranije i pisali.

Zverev je pobedom izjednačio prošlogodišnji uspeh i sa 360 bodova u Trci za završnim mastersom ostao na sedmom mestu, ali komentarom najavio bolje rezultate, pogotovo protiv "stare garde" koja i dalje vlada svetom tenisa.

Saša će se u polufinalu sastati sa boljim iz duela Dominik Tim – Mateo Beretini.