Utorak, 23.04.2019.

14:58

Jorovićeva poražena na startu turnira u Istanbulu

Srpska teniserka Ivana Jorović izgubila je od Timee Baboš sa 6:4, 6:4 na startu turnira u Istanbulu, čiji je nagradni fond 250.000 dolara.

Photo by Julian Finney/Getty Images

Srpska teniserka je uspešno prebrodila kvalifikacije, ali njoj se Mađarica revanširala za poraz nedavno na turniru u meksičkom gradu Montereju.

Teniserke su na startu seta izgubile svoj servis, da bi Čačanka u petom gemu ponovo dozvolila Baboševoj da joj oduzme servis.

Timea je u devetom gemu imala dve set lopte na servis Jorivićeve, nije ih iskoristila, ali jeste prvu u narednom gemu.

U drugom setu, posle 2:2, videli smo čak pet brejkova, ali nažalost brejk više napravila je Mađarica koja je posle 103 minuta igre završila posao oko plasmana u drugo kolo.

Tamo je čeka bolja iz duela Grkinje Marije Sakari i Ruskinje Veronike Kudermetove koja je u turnir ušla iz kvalifikacija.