Dzagojevu stradali mišići butine, čeka se magnetna

Fudbalski savez Rusije je putem svog naloga na društvenim mrežama obelodanio šta je povredio napadač "Zbornaje" Alan Dzagojev.

Četvrtak, 14.06.2018.

18:40

Getty Images

Dzagojev je izašao iz igre posle samo 23 minuta prve utakmice Mundijala 2018. protiv Saudijske Arabije, a zamenio ga je Denis Čerišev.

"Alan Dzagojev je povredio mišiće zadnje lože. Težina, okolnosti povrede i terapija će biti određena kada stignu rezultati magnetne rezonance. Ozdravi Alane!", poručili su iz FS Rusije.

Rusija je u trenutku kada je Dzagojev izašao već vodila 1:0, a Čerišev, koji ga je zamenio, duplirao je prednost u finišu prvog poluvremena.