16 Komentari

Sortiraj po:

JPR24

pre 5 godina

Kada se umore nasi krilni napada i ljajic i tadic, ubacimo lepo dva klinca da razvale, Zivkovic i Radonjic po meni mogu mnogo vise da doprinesu od kostica i rukavine koji su usli u igru. Luka Jovic treba da dobije isto sansu u drugom poluvremenu, jer Mitar se umori od silnih udvajanja i vazdusnih duela. Ubaciti zadnih 30 minuta 3 najmladja pa sta bude ;)
(Stankela, 18. jun 2018 14:12)

To brale zavisi od rezultata. Rukavina je usao zato sto je Bane poceo da se umara pri kraju, a posto smo vodili, nije bilo previse potrebe. A za Jovica, ja bi njega stavio odmah na startu protiv Svajcaraca... Cisto ono : Heh, niste ocekivali, sad ce biti ringispila ;) Ko zna, takvi se potezi nekad isplate into dobro.

JPR24

Remi je los rezultat!!! Kad cemo vec jednom shvatiti da uvek moramo ici na pobedu. To je jedini recept za uspeh!
(kide, 18. jun 2018 13:40)

Zavisi sta pre nase utakmice urade Brazil i Kosta Rika... No dobro, slazem se sa tobom, ne treba to ni gledati, treba se ici na pobedu, pobeda donosi osminu finala, a posle u zadnjoj se moze razmisljati sta je bolje, prvi ili drugi, odmarati neke igrace ili ne, itd... To mi je barem logicno, a ne da ocekujes da neko kiksne, onda strepis zbog drugih rezultata. Ovako je sve u njihovim rukama ( nogama ) i cilj je jasan, navali maksimalno sli u napadu i odbrani.

zvezdas-RajvoSa

Moje misljenje je da Krstajic treba da iznenadi Svajcarce i napadne ih sa Radonjicem kao faktorom iznenadjenja. Taj mali Radonjic voli velike utakmice. Prijovic drugi faktor iznenadjenja zato sto ih zna. Odbrana mora da blista protiv Svajcaraca. Prekidi su najjaca strana reprezentacije Srbije. Ima tu 4-5 igraca koji igraju jako dobro glavom. Drugi krug pa sta Bog da.

zozon ,komsija s' onu stranu Drine

Moj kum i ja godinama već zajedno gledamo utakmice reprezentacije. Kao pravi Srbi, uvjek sve znamo i uvjek dosta kritikujemo ali poslije jučerašnjeg nastupa smo zaključili, sve možemo kritikovati osim borbenosti i zalaganja. Svaka čast momci, idemo dalje!!!