Selektor rukometaša Srbije Nenad Peruničić bio je vrlo ljut na svoje igrače tokom meča sa Brazilom.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

EPA-EFE/FILIP SINGER

Srbija je utakmicu trećeg kola grupe A Svetskog prvenstva u Nemačkoj i Danskoj izgubila 24:22 zbog svojih grešaka u napadu.

To je bio razlog za frustraciju Peruničića koji se tokom tajm-auta na petnaestak minuta pre kraja meča posebno obratio Miljanu Pušici, a potom i Bogdanu Radivojeviću.

"Zato što nemaš glavu! Sram vas bilo, i moja baba može da igra kao vi!", vikao je i pokušavao da pokrene svoje igrače Peruničić na tajm-autu.

"Orlovi" su zahvaljujući odbranama Dejana Milosavljeva i pogocima Nemanje Ilića iz sedmeraca u poslednjih deset minuta uspeli da priđu na gol zaostatka (22:21), ali su do kraja Brazilci uspeli da sačuvaju prednost jer su se greške u napadu nastavile.

Srbija posle tri kola ima jedan bod posle remija sa Rusijom i poraza od Francuske i Brazila.