Šta se dešava sa Piksijem? FOTO

Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi ne može da bude miran tokom ovakvog "rolerkostera".

Izvor: SN

Autor: SN

Fudbaleri Srbije igraju meč za prolaz u nokaut fazu Svetskog prvenstva protiv Švajcarske i prvo poluvreme bilo je veoma zanimljivo.

Srbija je prvo primila gol od Džerdana Šaćirija, pa je Aleksandar Mitrović doneo izjednačenje, a Vlahović potpuni preokret.

Švajcarci su često pronalazili rupe u odbrani Srbije, pa je u finišu poluvremena Embolo to i kaznio i ponovo poravnao rezultat – 2:2.

Na priloženim fotografijama možete videti i kako je selektor Stojković podneo ovaj "rolerkoster".