Četvrtak, 30.11.2017.

08:24

Marjanović treći put u sezoni na parketu

Boban Marjanović, centar Detroit Pistonsa, ove sezone ne dobija priliku da igra, a u noći između srede i četvrtka tek treći put je bio na terenu.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Pistonsi igraju odlično u takmičarskoj godini i srpski centar se trenutno ne uklapa u sistem Stena Van Gandija.

Ipak, usled ubedljivog vođstva protiv Finiks Sansa, trener je odlučio da mu da priliku u poslednjih pet minuta utakmice.

Bobi je za pet minuta na terenu postigao četiri poena i uhvatio jednu loptu, a ovo je bio tek treći put u 20 mečeva da je dobio neku priliku. Ovo svakako nije dovoljno i Bobijeva situacija u Pistonsima za sada ne obećava.

Detroti je slavio sa 131:107, a meč je rešen posle dve četvrtine pošto je na odmoru rezultat glasio 69:41.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Redži Džekson sa 23 poena i pet asistencija, dok su odlični bili i Tobajas Heris i Ejveri Bredli (po 20 poena).

Kod Sansa, Buker je ubacio 22 poena, a ruki Džoš Džekson 20 uz sedam skokova. Prethodne noći nije igrao Nemanja Bjelica zbog povrede stopala.