Samizdat: Moja pravila igre

Western Union
Aktuelno: ELIMINACIJE

Španija Ukrajina 4:0 (2:0)
XABI ALONSO 13’    
VILLA 17’, 48’ p    
TORRES 81’    
žuti karton: YESERSKYY (UKR) 53’ | RUSOL (UKR) 17’
crveni karton: VASHCHUK (UKR) 47’
mesto i vreme odigravanja: 14. jun 15:00 Central stadion, Lajpcig

Tunis Saudijska Arabija 2:2 (1:0)
JAZIRI 23’ YASSER 57’  
JAIDI 90’ ALJABER 84’  
žuti karton: HAGGUI (TUN) 35’ | BOUAZIZI (TUN) 36’ | CHEDLI (TUN) 65’ | CHIKHAOUI (TUN) 79’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 14. jun 18:00 Alianc Arena, Minhen

Španija Tunis 3:1 (0:1)
RAUL 71’ MNARI 8’  
TORRES 76’, 90’ p    
žuti karton: PUYOL (ESP) 30’ | FABREGAS (ESP) 89’ | JAZIRI (TUN) 85’ | TRABELSI (TUN) 40’ | GUEMAMDIA (TUN) 80’ | MNARI (TUN) 90’ | JAIDI (TUN) 70’ | AYARI (TUN) 32’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 19. jun 21:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Saudijska Arabija Ukrajina 0:4 (0:2)
  RUSOL 4’  
  REBROV 36’  
  SHEVCHENKO 46’  
  KALINICHENKO 84’  
žuti karton: DOKHI (KSA) 41’ | OMAR (KSA) 57’ | KARIRI (KSA) 73’ | NESMACHNYI (UKR) 22’ | KALINICHENKO (UKR) 77’ | SVIDERSKYY (UKR) 89’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 19. jun 18:00 AOL Arena, Hamburg

Saudijska Arabija Španija 0:1 (0:1)
  JUANITO 36’  
žuti karton: ALJABER (KSA) 27’ | N. ALTEMYAT (KSA) 77’ | MARCHENA (ESP) 75’ | ALBELDA (ESP) 30’ | REYES (ESP) 35’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 23. jun 16:00 Fric Valter stadion, Kajzerslautern

Ukrajina Tunis 1:0 (0:0)
SHEVCHENKO 70’ p    
žuti karton: SVIDERSKYY (UKR) 18’ | SHELAYEV (UKR) 47’ | TYMOSCHUK (UKR) 61’ | RUSOL (UKR) 65’ | JAZIRI (TUN) 9’ | BOUAZIZI (TUN) 43’ | JAIDI (TUN) 90’
crveni karton: JAZIRI (TUN) 45’
mesto i vreme odigravanja: 23. jun 16:00 Olimpijski stadion, Berlin

Grupa H
1. Španija 3 3 0 0 8:1 9
2. Ukrajina 3 2 0 1 5:4 6
3. Tunis 3 0 1 2 3:6 1
4. Saudijska Arabija 3 0 1 2 2:7 1

GRUPA A
1. Nemačka 8:2 9
2. Ekvador 5:3 6
3. Poljska 2:4 3
4. Kostarika 3:9 0
 
GRUPA B
1. Engleska 5:2 7
2. Švedska 3:2 5
3. Paragvaj 2:2 3
4. Trinidad i Tobago 0:4 1
     
GRUPA C
1. Argentina 8:1 7
2. Holandija 3:1 7
3. Obala Slonovače 5:6 3
4. Srbija i Crna Gora 2:10 0
 
GRUPA D
1. Portugalija 5:1 9
2. Meksiko 4:3 4
3. Angola 1:2 2
4. Iran 2:6 1
     
GRUPA E
1. Italija 5:1 7
2. Gana 4:3 6
3. Češka 3:4 3
4. SAD 2:6 1
 
GRUPA F
1. Brazil 7:1 9
2. Australija 5:5 4
3. Hrvatska 2:3 2
4. Japan 2:7 1
     
GRUPA G
1. Švajcarska 4:0 7
2. Francuska 3:1 5
3. Južna Koreja 3:4 4
4. Togo 1:6 0
   

GER 2     finale       1 ENG
SWE 0     ITA   FRA       0 ECU
    GER 5     6   4     1 ENG    
    ARG 3               3 POR    
ARG 2                       1 POR
MEX 1                       0 NED
        GER 0       0 POR        
        ITA 2       1 FRA        
ITA 1                       3 BRA
AUS 0                       0 GHA
    ITA 3               0 BRA    
    UKR 0     za treće mesto     1 FRA    
SUI 0         GER   POR         1 ESP
UKR 3         3   1         3 FRA
Šta je RSS?

VESTI

Arena