Samizdat: Moja pravila igre

Western Union
Aktuelno: ELIMINACIJE

Francuska Švajcarska 0:0 (0:0)
žuti karton: ABIDAL (FRA) 64’ | ZIDANE (FRA) 72’ | SAGNOL (FRA) 90’ | MAGNIN (SUI) 42’ | CABANAS (SUI) 72’ | FREI (SUI) 90’ | STRELLER (SUI) 45’ | DEGEN (SUI) 56’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 13. jun 18:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Južna Koreja Togo 2:1 (0:1)
CHUNSOO 54’ MOHAMED 31’  
JUNGHWAN 72’    
žuti karton: YOUNGCHUL (KOR) 41’ | CHUNSOO (KOR) 51’ | ABALO (TOG) 23’ | TCHANGAI (TOG) 90’ | ROMAO (TOG) 24’
crveni karton: ABALO (TOG) 53’
mesto i vreme odigravanja: 13. jun 15:00 Komercbank Arena, Frankfurt na Majni

Francuska Južna Koreja 1:1 (1:0)
HENRY 9’ JISUNG 81’  
žuti karton: ABIDAL (FRA) 79’ | ZIDANE (FRA) 85’ | DONGJIN (KOR) 29’ | HO (KOR) 11’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 18. jun 21:00 Central stadion, Lajpcig

Togo Švajcarska 0:2 (0:1)
  FREI 16’  
  BARNETTA 88’  
žuti karton: SALIFOU (TOG) 45’ | ADEBAYOR (TOG) 47’ | ROMAO (TOG) 53’ | VOGEL (SUI) 90’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 19. jun 15:00 Vestfalen, Dortmund

Togo Francuska 0:2 (0:0)
  VIEIRA 55’  
  HENRY 61’  
žuti karton: AZIAWONOU (TOG) 38’ | MAMAM (TOG) 44’ | SALIFOU (TOG) 88’ | MAKELELE (FRA) 30’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 23. jun 21:00 Rajn Energi stadion, Keln

Švajcarska Južna Koreja 2:0 (1:0)
SENDEROS 23’    
FREI 77’    
žuti karton: SENDEROS (SUI) 43’ | YAKIN (SUI) 55’ | WICKY (SUI) 69’ | SPYCHER (SUI) 82’ | DJOUROU (SUI) 90’ | JINCHEUL (KOR) 78’ | JINKYU (KOR) 37’ | JUNGHWAN (KOR) 78’ | CHUYOUNG (KOR) 23’ | CHUNSOO (KOR) 80’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 23. jun 21:00 AVD Arena, Hanover

Grupa G
1. Švajcarska 3 2 1 0 4:0 7
2. Francuska 3 1 2 0 3:1 5
3. Južna Koreja 3 1 1 1 3:4 4
4. Togo 3 0 0 3 1:6 0

GRUPA A
1. Nemačka 8:2 9
2. Ekvador 5:3 6
3. Poljska 2:4 3
4. Kostarika 3:9 0
 
GRUPA B
1. Engleska 5:2 7
2. Švedska 3:2 5
3. Paragvaj 2:2 3
4. Trinidad i Tobago 0:4 1
     
GRUPA C
1. Argentina 8:1 7
2. Holandija 3:1 7
3. Obala Slonovače 5:6 3
4. Srbija i Crna Gora 2:10 0
 
GRUPA D
1. Portugalija 5:1 9
2. Meksiko 4:3 4
3. Angola 1:2 2
4. Iran 2:6 1
     
GRUPA E
1. Italija 5:1 7
2. Gana 4:3 6
3. Češka 3:4 3
4. SAD 2:6 1
 
GRUPA F
1. Brazil 7:1 9
2. Australija 5:5 4
3. Hrvatska 2:3 2
4. Japan 2:7 1
     
GRUPA H
1. Španija 8:1 9
2. Ukrajina 5:4 6
3. Tunis 3:6 1
4. Saudijska Arabija 2:7 1
   

GER 2     finale       1 ENG
SWE 0     ITA   FRA       0 ECU
    GER 5     6   4     1 ENG    
    ARG 3               3 POR    
ARG 2                       1 POR
MEX 1                       0 NED
        GER 0       0 POR        
        ITA 2       1 FRA        
ITA 1                       3 BRA
AUS 0                       0 GHA
    ITA 3               0 BRA    
    UKR 0     za treće mesto     1 FRA    
SUI 0         GER   POR         1 ESP
UKR 3         3   1         3 FRA
Šta je RSS?

VESTI

Arena