Samizdat: Moja pravila igre

Western Union
Aktuelno: ELIMINACIJE

Brazil Hrvatska 1:0 (1:0)
KAKÁ 44’    
žuti karton: EMERSON (BRA) 42’ | KOVAČ (CRO) 67’ | TUDOR (CRO) 90’ | KOVAČ (CRO) 32’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 13. jun 21:00 Olimpijski stadion, Berlin

Australija Japan 3:1 (0:1)
CAHILL 84’, 89’ NAKAMURA 26’  
ALOISI 90’    
žuti karton: GRELLA (AUS) 33’ | MOORE (AUS) 58’ | CAHILL (AUS) 69’ | ALOISI (AUS) 78’ | MONIWA (JPN) 68’ | MIYAMOTO (JPN) 31’ | TAKAHARA (JPN) 40’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 12. jun 15:00 Fric Valter stadion, Kajzerslautern

Brazil Australija 2:0 (0:0)
ADRIANO 49’    
FRED 90’    
žuti karton: CAFU (BRA) 29’ | RONALDO (BRA) 31’ | ROBINHO (BRA) 83’ | CULINA (AUS) 39’ | EMERTON (AUS) 13’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 18. jun 18:00 Alianc Arena, Minhen

Japan Hrvatska 0:0 (0:0)
žuti karton: MIYAMOTO (JPN) 21’ | KAWAGUCHI (JPN) 42’ | ALEX (JPN) 72’ | SRNA (CRO) 69’ | KOVAČ (CRO) 32’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 18. jun 15:00 Franken stadion, Nirnberg

Japan Brazil 1:4 (1:1)
TAMADA 34’ RONALDO 45’, 81’  
  JUNINHO 53’  
  GILBERTO 59’  
žuti karton: NAKAZAWA (JPN) 40’ | GILBERTO (BRA) 44’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 22. jun 21:00 Vestfalen, Dortmund

Hrvatska Australija 2:2 (1:1)
SRNA 2’ MOORE 38’ p  
KOVAČ 56’ KEWELL 79’  
žuti karton: ŠIMIĆ (CRO) 32’ | TUDOR (CRO) 38’ | PLETIKOSA (CRO) 70’ | SIMUNIC (CRO) 90’ | EMERTON (AUS) 81’
crveni karton: ŠIMIĆ (CRO) 85’ | SIMUNIC (CRO) 90’ | EMERTON (AUS) 87’
mesto i vreme odigravanja: 22. jun 21:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Grupa F
1. Brazil 3 3 0 0 7:1 9
2. Australija 3 1 1 1 5:5 4
3. Hrvatska 3 0 2 1 2:3 2
4. Japan 3 0 1 2 2:7 1

GRUPA A
1. Nemačka 8:2 9
2. Ekvador 5:3 6
3. Poljska 2:4 3
4. Kostarika 3:9 0
 
GRUPA B
1. Engleska 5:2 7
2. Švedska 3:2 5
3. Paragvaj 2:2 3
4. Trinidad i Tobago 0:4 1
     
GRUPA C
1. Argentina 8:1 7
2. Holandija 3:1 7
3. Obala Slonovače 5:6 3
4. Srbija i Crna Gora 2:10 0
 
GRUPA D
1. Portugalija 5:1 9
2. Meksiko 4:3 4
3. Angola 1:2 2
4. Iran 2:6 1
     
GRUPA E
1. Italija 5:1 7
2. Gana 4:3 6
3. Češka 3:4 3
4. SAD 2:6 1
 
GRUPA G
1. Švajcarska 4:0 7
2. Francuska 3:1 5
3. Južna Koreja 3:4 4
4. Togo 1:6 0
     
GRUPA H
1. Španija 8:1 9
2. Ukrajina 5:4 6
3. Tunis 3:6 1
4. Saudijska Arabija 2:7 1
   

GER 2     finale       1 ENG
SWE 0     ITA   FRA       0 ECU
    GER 5     6   4     1 ENG    
    ARG 3               3 POR    
ARG 2                       1 POR
MEX 1                       0 NED
        GER 0       0 POR        
        ITA 2       1 FRA        
ITA 1                       3 BRA
AUS 0                       0 GHA
    ITA 3               0 BRA    
    UKR 0     za treće mesto     1 FRA    
SUI 0         GER   POR         1 ESP
UKR 3         3   1         3 FRA
Šta je RSS?

VESTI

Arena