Samizdat: Moja pravila igre

Western Union
Aktuelno: ELIMINACIJE

Argentina Obala Slonovače 2:1 (2:0)
CRESPO 24’ DROGBA 82’  
SAVIOLA 38’    
žuti karton: SAVIOLA (ARG) 41’ | HEINZE (ARG) 48’ | GONZALEZ (ARG) 81’ | DROGBA (CIV) 90’ | EBOUE (CIV) 62’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 10. jun 21:00 AOL Arena, Hamburg

Srbija i Crna Gora Holandija 0:1 (0:1)
  ROBBEN 17’  
žuti karton: STANKOVIĆ (SCG) 34’ | KOROMAN (SCG) 64’ | DRAGUTINOVIĆ (SCG) 82’ | GAVRANČIĆ (SCG) 89’ | V.BRONCKHORST (NED) 56’ | HEITINGA (NED) 85’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 11. jun 15:00 Central stadion, Lajpcig

Argentina Srbija i Crna Gora 6:0 (3:0)
RODRIGUEZ 6’, 41’    
CAMBIASSO 31’    
CRESPO 78’    
TEVEZ 84’    
MESSI 88’    
žuti karton: CRESPO (ARG) 36’ | KOROMAN (SCG) 7’ | NADJ (SCG) 27’ | KRSTAJIĆ (SCG) 42’
crveni karton: KEŽMAN (SCG) 65’
mesto i vreme odigravanja: 16. jun 15:00 Veltins Arena, Gelzenkirhen

Holandija Obala Slonovače 2:1 (2:1)
V.PERSIE 23’ KONE B. 38’  
V.NISTELROOY 27’    
žuti karton: ROBBEN (NED) 34’ | MATHIJSEN (NED) 35’ | V.BOMMEL (NED) 58’ | LANDZAAT (NED) 90’ | BOKA (CIV) 66’ | ZOKORA (CIV) 25’ | DROGBA (CIV) 41’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 16. jun 18:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Holandija Argentina 0:0 (0:0)
žuti karton: KUYT (NED) 28’ | OOIJER (NED) 42’ | DE CLER (NED) 48’ | CAMBIASSO (ARG) 57’ | MASCHERANO (ARG) 90’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 21. jun 21:00 Komercbank Arena, Frankfurt na Majni

Obala Slonovače Srbija i Crna Gora 3:2 (1:2)
DINDANE 37’ p, 67’ ŽIGIĆ 10’  
KALOU 86’ p ILIĆ 20’  
žuti karton: KEITA (CIV) 33’ | DOMORAUD (CIV) 41’ | DINDANE (CIV) 43’ | DULJAJ (SCG) 37’ | GAVRANČIĆ (SCG) 57’ | DUDIĆ (SCG) 35’ | NADJ (SCG) 17’
crveni karton: DOMORAUD (CIV) 90’ | NADJ (SCG) 45’
mesto i vreme odigravanja: 21. jun 21:00 Alianc Arena, Minhen

Grupa C
1. Argentina 3 2 1 0 8:1 7
2. Holandija 3 2 1 0 3:1 7
3. Obala Slonovače 3 1 0 2 5:6 3
4. Srbija i Crna Gora 3 0 0 3 2:10 0

GRUPA A
1. Nemačka 8:2 9
2. Ekvador 5:3 6
3. Poljska 2:4 3
4. Kostarika 3:9 0
 
GRUPA B
1. Engleska 5:2 7
2. Švedska 3:2 5
3. Paragvaj 2:2 3
4. Trinidad i Tobago 0:4 1
     
GRUPA D
1. Portugalija 5:1 9
2. Meksiko 4:3 4
3. Angola 1:2 2
4. Iran 2:6 1
 
GRUPA E
1. Italija 5:1 7
2. Gana 4:3 6
3. Češka 3:4 3
4. SAD 2:6 1
     
GRUPA F
1. Brazil 7:1 9
2. Australija 5:5 4
3. Hrvatska 2:3 2
4. Japan 2:7 1
 
GRUPA G
1. Švajcarska 4:0 7
2. Francuska 3:1 5
3. Južna Koreja 3:4 4
4. Togo 1:6 0
     
GRUPA H
1. Španija 8:1 9
2. Ukrajina 5:4 6
3. Tunis 3:6 1
4. Saudijska Arabija 2:7 1
   

GER 2     finale       1 ENG
SWE 0     ITA   FRA       0 ECU
    GER 5     6   4     1 ENG    
    ARG 3               3 POR    
ARG 2                       1 POR
MEX 1                       0 NED
        GER 0       0 POR        
        ITA 2       1 FRA        
ITA 1                       3 BRA
AUS 0                       0 GHA
    ITA 3               0 BRA    
    UKR 0     za treće mesto     1 FRA    
SUI 0         GER   POR         1 ESP
UKR 3         3   1         3 FRA
Šta je RSS?

VESTI

Arena