Samizdat: Moja pravila igre

Western Union
Aktuelno: ELIMINACIJE

Nemačka Kostarika 4:2 (2:1)
LAHM 6’ WANCHOPE P. 12’, 73’  
KLOSE 17’, 61’    
FRINGS 87’    
žuti karton: FONSECA D. (CRC) 30’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 9. jun 18:00 Alianc Arena, Minhen

Poljska Ekvador 0:2 (0:1)
  C.TENORIO 24’  
  A.DELGADO 80’  
žuti karton: SMOLAREK (POL) 37’ | I.HURTADO (ECU) 31’ | E.MENDEZ (ECU) 70’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 9. jun 21:00 Veltins Arena, Gelzenkirhen

Nemačka Poljska 1:0 (0:0)
NEUVILLE 90’    
žuti karton: BALLACK (GER) 58’ | ODONKOR (GER) 68’ | METZELDER (GER) 70’ | BORUC (POL) 89’ | SOBOLEWSKI (POL) 28’ | KRZYNOWEK (POL) 3’
crveni karton: SOBOLEWSKI (POL) 75’
mesto i vreme odigravanja: 14. jun 21:00 Vestfalen, Dortmund

Ekvador Kostarika 3:0 (1:0)
C.TENORIO 8’    
A.DELGADO 54’    
I.KAVIEDES 90’    
žuti karton: S.CASTILLO (ECU) 44’ | U.DE LA CRUZ (ECU) 54’ | C.MORA (ECU) 60’ | MARIN L. (CRC) 10’ | SOLIS M. (CRC) 28’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 15. jun 15:00 AOL Arena, Hamburg

Ekvador Nemačka 0:3 (0:2)
  KLOSE 4’, 44’  
  PODOLSKI 57’  
žuti karton: A.VALENCIA (ECU) 52’ | BOROWSKI (GER) 75’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 20. jun 16:00 Olimpijski stadion, Berlin

Kostarika Poljska 1:2 (1:1)
GOMEZ R. 25’ BOSACKI 33’, 66’  
žuti karton: UMAÑA M. (CRC) 17’ | GOMEZ R. (CRC) 45’ | MARIN L. (CRC) 45’ | BADILLA G. (CRC) 56’ | GONZALEZ L. (CRC) 76’ | BORUC (POL) 90’ | BASZCZYNSKI (POL) 60’ | BAK (POL) 24’ | ZEWLAKOW (POL) 29’ | RADOMSKI (POL) 18’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 20. jun 16:00 AVD Arena, Hanover

Grupa A
1. Nemačka 3 3 0 0 8:2 9
2. Ekvador 3 2 0 1 5:3 6
3. Poljska 3 1 0 2 2:4 3
4. Kostarika 3 0 0 3 3:9 0

GRUPA B
1. Engleska 5:2 7
2. Švedska 3:2 5
3. Paragvaj 2:2 3
4. Trinidad i Tobago 0:4 1
 
GRUPA C
1. Argentina 8:1 7
2. Holandija 3:1 7
3. Obala Slonovače 5:6 3
4. Srbija i Crna Gora 2:10 0
     
GRUPA D
1. Portugalija 5:1 9
2. Meksiko 4:3 4
3. Angola 1:2 2
4. Iran 2:6 1
 
GRUPA E
1. Italija 5:1 7
2. Gana 4:3 6
3. Češka 3:4 3
4. SAD 2:6 1
     
GRUPA F
1. Brazil 7:1 9
2. Australija 5:5 4
3. Hrvatska 2:3 2
4. Japan 2:7 1
 
GRUPA G
1. Švajcarska 4:0 7
2. Francuska 3:1 5
3. Južna Koreja 3:4 4
4. Togo 1:6 0
     
GRUPA H
1. Španija 8:1 9
2. Ukrajina 5:4 6
3. Tunis 3:6 1
4. Saudijska Arabija 2:7 1
   

GER 2     finale       1 ENG
SWE 0     ITA   FRA       0 ECU
    GER 5     6   4     1 ENG    
    ARG 3               3 POR    
ARG 2                       1 POR
MEX 1                       0 NED
        GER 0       0 POR        
        ITA 2       1 FRA        
ITA 1                       3 BRA
AUS 0                       0 GHA
    ITA 3               0 BRA    
    UKR 0     za treće mesto     1 FRA    
SUI 0         GER   POR         1 ESP
UKR 3         3   1         3 FRA
Šta je RSS?

VESTI

Arena