18. kolo: Voždovac – Partizan 0:3 (0:1)

Fudbaleri Partizana savladali su na "krovu" Voždovac 3:0 (1:0) u 18. kolu Superlige Srbije.

Dobrodošli
Zajedno ćemo pratiti susret Voždovca i Partizana u okviru 18. kola Superlige.
Kraj utakmice!
Lagana pobeda Partizana na "krovu" – 3:0.
Još dva minuta se igra

Pedja Milosavljevic/Starsport
Ušli smo u poslednjih 10 minuta
77' Lutovac – blizu
Izborio se za lepu šansu Lutovac, šutirao snažno, ali zamalo pored gola.
76' Spoljni deo mreže
Voždovac pokušava da dođe do počasnog pogotka.

Šutirao je Stanisavljević, ali je lopta završila u spoljnem delu mreže.
73' Voždovac mogao do počasnog gola
Zaspala je odbrana crno-belih, nešto slično kao u Talinu, ali je Vujnović loše primio loptu na dugu loptu.

I propala je šansa "zmajeva".
68' Pavlovićeva stativa
Imao je idealnu šansu, ispred sebe samo golmana, ali je gađao bliži ugao i pogodio stativu.

Odmah je ustupio mesto Joviću.
67' Usporen tempo
Voždovac se predao, Partizan kontroliše dešavanja i igrači dva tima kao da čekaju kraj.

Bez uzbuđenja u poslednjim minutima.
Pantićev pogodak
Rikardov gol

58' Pantić u šansi još jednom
Slabo je šutirao iz dobre pozicije.

Mogao je i do drugog gola.
55' Pantić za 0:3!
Blic-krig Partizana!

Pantić je uhvatio jedan odbitak u petercu domaćina, nakon što je Rikardo "lomio" defanzivce, i pogodio za 0:3.

Partizan je rešio meč u rasponu od 16 minuta, računajući i prvi pogodak.

0:3!
50' Gooool!
Rikardo Gomeš pogađa!

Pobegao je kompletnoj odbrani Voždovca, izašao pred golmana i lako realizovao zicer.

Partizan pred trijumfom na "krovu" već posle nekoliko minuta u drugom poluvremenu.

0:2!
48' Milojević opet – 4x

Zanimljivih 45 minuta na "krovu".

Voždovac je mogao da povede, stativu je pogodio Milojević, a potom je usledila kazna preko Meniga.

Partizan na odmor ide sa golom prednosti.
Još minut do kraja prvog dela
44' Prinudna izmena u Voždovcu
Miloš Pantović menja povređenog Filipa Stanisavljevića.
40' Partizan vodi!
Kvinsi Menig je pogodio!

Ono što nije uspeo pre nekoliko minuta, jeste sada. Driblingom se oslobodio čuvara i pogodio suprotan ugao sa desne strane.

Njegov treći gol u sezoni u bitnom trenutku.

0:1!
39' Živković testirao Prekovića
Šutirao je iz daljine, ali pravo u golmana Voždovca.
37' Ponovo Milojević!
Sin bivšeg Zvezdinog trenera Vladana Milojevića je ponovo zapretilo Partizanu, i opet je bio blizu.

Tukao je sa oko 20 metara, ali zamalo pored gola.
36' Stativa za Voždovac!
Milojević, treći put na meču, našao se u šansi i opet nije imao sreće,

Glavom je gađao na centaršut Stanisavljevića, golman Popović je ostao ukopan, ali je lopta udarila u stativu.

Najbolja prilika na meču.

30' Partizan opet promašuje
Menig i Rikardo se opet nisu najbolje snašli.

Prebacivali su loptu na levu nogu, obojica, šutirali, ali su izblokirani...
26' Velika šansa za Partizan
Kvinsi Menig i Rikardo Gomeš se nisu snašli pred golom domaćina, posebno Holanđanin.

Loše je primio loptu na nekih šest, sedam metara od gola, otišao previše u stranu i pogodio spoljni deo mreže.

Mogao je i Rikardo da šutira nakon driblinga.
22' Period mirnije igre
Kao da igrači dva tima čekaju tuđu grešku.

Za sada je nema, pa tako nema ni ozbiljnije šanse...

14' Pantić u šansi
Nižu se šanse na obe strane...

Sada je Danilo Pantić probio po levoj strani i ubacio loptu pred gol, ali nikog iz Partizana tu nije bilo.
12' Milojević opet stavlja crno-bele na muke
Sada je glavom pokušao posle dugog prekida.

Međutim, pored gola..
10' Evo i prvog opasnog napada Voždovca
Milojević je atraktivno spoljnom centrirao, iza leđa odbrane Partizana, ali je u poslednji čas intervenisao Saničanin i izbacio loptu u korner.
5' Rikardo preko gola
Iskosa je šutirao napadač sa Zelenortskih ostrva i prebacio gol.

Možda bi bolje bilo da je asistirao...
3' Jojić prvi zapretio
Šutirao je sa distance, ali pored gola...