7. kolo: Partizan – Radnički Niš 4:0 (2:0)

Fudbaleri Partizana trijumfovali su nad Radničkim iz Niša rezultatom 4:0 (2:0) u meču 7. kola Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti dešavanja iz utakmice 7. kola Linglong Superlige Srbije između Partizana i Radničkog iz Niša.
Kraj utakmice!
Nije bilo potrebe za nadoknadom, Partizan je zasluženo pobedio "meraklije".
85' Nova šansa za Partizan
Ne spuštaju crno-beli nogu sa gasa, a ovog puta sjajnu priliku pripremio je Lazar Pavlović.
78' Sve je jasno u Humskoj
Pitanje je pobednika je rešeno, a u pojedinim momentima vidimo i egzibiciju u Humskoj.
70' GOOOOOOL!
Partizans stiže do 4:0.

Nemanja Jović postiže veoma lep gol.
67' Umalo het-trik Rikarda
Šutirao je kroz noge Kahrimanu, ali se lopta odbila iza leđa golmana – u korner.
65' Kakav potez Saničanina!
Golman Stevanović je ispao iz igre, a onda je štoper Partizana dva puta izblokirao pokušaje igrača Radničkog, od čega jedan glavom sa zemlje.
63' GOOOOOL!
Sjajan gest i potez Rikarda Gomeša.

Izbio je potpuno sam ispred golmana, ali nije želeo da šutira, već je poslužio Bibarsa Natha i on je pogodio praznu mrežu za 3:0.
60' Rikardo Gomeš u novoj šansi
Biće korner za domaćina.
52' Partizan ide ka laganoj pobedi
Bez puno uzbuđenja u nastavku.
Nastavljena je utakmica
Nikola Vujadinović nije mogao da nastavi u ekipi Radničkog zbog povrede, pa je umesto njega u nastavku na terenu njegov imenjak Stevanović.

Kraj prvog poluvremena!
Zasluženo vođstvo crno-belih posle prvih 45 minuta.
45+3' Slobodan Urošević u šansi
Kahriman odlično brani.
42' GOOOOOOL!
Opet centaršut Marka Živkovića i opet skok i gol Rikarda Gomeša.

Fantastična konekcija između ova dva igrača.
37' GOOOOOL!
Marko Živković je centrirao, a Rikardo Gomeš šutirao glavom.

Damir Kahriman je odbranio, ali kasno.

VAR je potvrdio da je lopta prešla zamišljenu gol-liniju i Partizan vodi.

32' Deli lopte Natho
Ovog puta dobar pas za Rikarda Gomeša, ali je golman Radničkog Damir Kahriman na vreme istrčao.
28' Stativa!
Prelep pas je poslao Bibars Natho za Miloša Jojića, ali je vezista crno-belih uspeo da pogodi samo stativu.
20' Miran meč u Humskoj
Bez mnogo uzbuđenja u uvodnih 20 minuta meča.
25' Natho u prilici
Lopta ide preko gola.
15' Prva veća šansa za Partizan
Rikardo Gomeš se namestio na levu nogu, ali neprecizno šutirao.
13' Stradao je i Marko Živković
Neverovatno! Trojica od četvorice Partizanovih štopera su u bolovima na početku meča.

I Živković je dobio loptu u glavu i odmah pao na tlo.
9' Prvo je stradao jeda, pa drugi štoper Partizana
Najpre je nezgodno na koleno pao Igor Vujačić, te mu je pružena pomoć.

Potom je Siniša Saničanin dobio klasičan nokaut prilikom šuta Mićibućija i nije mogao da se odmah pridigne sa trave.
4' Nikola Vujadinović već dobija žuti karton
Crnogorski fudbaler u taboru Radničkog moraće da bude znatno oprezniji u nastavku utakmice.
Igrači izlaze na teren
Sa malim zakašnjenjem.
Meč je počeo!
Partizan u domaćinskoj crno-beloj kombinaciji, Radnički u kompletno crvenoj opremi.
Evo i sastava dva tima:
Partizan: Stevanović – Živković, Saničanin, Vujačić, Urošević – Šćekić, Jojić – Terzić, Natho, Holender – Rikardo