4. kolo: Novi Pazar – Partizan 1:4 (0:1)

U utakmici koja je zaustavljana četiri puta, a poslednji prekid je trajao čak 40 minuta, Partizan je zadržao maksimalan učinak u Linglong Superligi Srbije.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo pratiti meč 4. kola Linglong Superlige Srbije u kom Partizan gostuje u Novom Pazaru.
90' Utešni gol za Novi Pazar
Postiže ga Lazar Mihailović.
Kraj utakmice!
Svašta smo videli u Novom Pazaru ove večeri, ali je od svega najbitnije da je meč završen.
I napokon je VAR odlučio
Gol!
76' Proverava se gol Sejdube Sume
Predugo se čeka da se vidi da li je Danilo Pantić ranije tokom akcije bio u nedozvoljenoj poziciji.
74' Ohladili su se i jedni i drugi
Vidno je da im se fudbal, posle pauze, više ne igra u ove sitne sate.
67' Grafika u prenosu je nastavila po starom vremenu
Dosta sporiji ritam meča od kako je nastavljen.
Igraće se još 25 minuta nadoknade
Nikad čudnija nadoknada vremena.
Nastavljena je utakmica!
Posle 38 minuta pauze, u 99. minutu na semaforu, meč je nastavljen.

Gostujući navijači su uklonjeni sa tribina.
Igrači su sada u svlačionicama!
Deluje da se neće nastaviti meč
Makar prema reakcijama aktera na terenu.
Informacija sa stadiona u Novom Pazaru:
Domaćin ne želi da nastavi utakmicu dok se ne isprazni deo tribina gde su navijači Partizana.
Još uvek traje prekid
Policija je na terenu...
Bukti sve na gradskom stadionu u Novom Pazaru.
Potom su pojedinci ušli na teren kako bi se obračunali sa Bibarsom Nathom.

Nije poznato zbog čega tačno.
Sada četvrti prekid ove utakmice!
Zasuti su igrači Partizana na klupi svim i svačim.

Dok sa druge strane navijači Partizana su skandirali Ratku Mladiću zbog čega je usledio novi prekid.
61' GOOOOOOL!
Partizan vodi sa 3:0 posle velike greške golmana Novog Pazara.

Miloš Ostojić je ispustio loptu i omogućio Rikardu Gomešu da lako postigne gol za 3:0.
55' Domaćin nije uspeo ništa da promeni u uvodnih 10 minuta
Novopazarce je presekao drugi primljen gol.

Videćemo da li mogu da se vrate u meč.
48' GOOOOOOL!
Veoma lep gol Slobodana Uroševića.

Sada je Partizan veoma blizu pobede na vrućem gostovanju.
Nastavljena je utakmica
Bez promena u oba tabora.
Kraj prvog poluvremena.
Potez Bibarsa Natha u 42. minutu u potpunosti je obeležio prvo poluvreme u Novom Pazaru.
45+5' Velika šansa za mladog Terzića
Urošević je centrirao, a Terzić glavom tukao malo preko prečke.
Lete upaljači na klupu Partizana
Zasuli su goste navijači sa tribina kada je Natho pogodio za 1:0.
Igraće se još četiri minuta nadoknade u prvom poluvremenu.
42' GOOOOOOL!
I to kakav! Evrogol!

Levom nogom sa oko 25 metara u sam donji ugao gola Novog Pazara pogodio je Bibars Natho.

Koliko samo Izraelac znači ovoj ekipi Partizana.
40' Ponovo Danilo Pantić
Još jedna opasna situacija, ovog puta unutar kaznenog prostora, ali ponovo preko gola, ovog puta znatno više.
33' Rikardo Gomeš ne uspeva da pogodi
Nije to bila preterano izgledna pozicija, Gomeš je probao iz okreta posle povratne lopte Danila Pantića, ali je promašio za nekoliko centimetara.
28' Traže gosti igranje rukom
I bilo ga je... Videćemo da li će reagovati VAR sistem.
27' Bez ideje deluju napadi Partizana
Novi Pazar je dobro postavljen u bloku pozadi, ali ništa crno-beli za sada ne čine da to nekako promene.
23' Opasan udarac Pantića
Šutirao je sa nekih 25 metara udaljenosti.

Lopta je otišla malo preko gola.
20' Dobra atmosfera u Novom Pazaru
Iako tribine nisu pune, čuje se navijanje prilično glasno.
15' Partizan polako preuzima inicijativu
Već drugi napad po desnoj strani preko Lutovca i Terzića.

Za sada bez veće šanse.
11' Igra se veoma oštro, sa puno duela
Domaći pokazuju veliku energiju na startu utakmice, uklizavaju i bore se za svaku loptu na sredini terena.
5' Novi Pazar je bolje otvorio utakmicu
Više se igralo na polovini crno-belih.
Meč je počeo!
Novopazarci u plavo-beloj, a Beograđani u crnoj opremi.
Dakle, Suma je stigao (tek) do klupe
Od starta će igrati mladi Nikola Terzić.

A startovaće i golman Popović, čija povreda ramena iz Sočija očigledno nije teže prirode.
Poznati su sastavi oba tima:
Novi Pazar: Ostojić – Vlajković, Kovačević, Pavišić, Joksimović – Delimeđac, Bacanović, Kojičić – Ratković, Dimić, Aganspahić.

Partizan: Popović – Lutovac, Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jojić – Terzić, Natho, Pantić – Rikardo.