2. kolo: Crvena zvezda – Mladost 1:0 (1:0)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mladost iz Lučana rezultatom 1:0 u drugom kolu Superlige.

Ivanić 45
  CZV   MLA
  1 : 0
KRAJ
Zvezda minimalnim rezultatom pobedila Mladost, strelac je bio Mirko Ivanić
4 minuta nadoknade
86' Jojić šutira, brani Borjan
Bio je na manjim mukama kanadski reprezentativac nakon ovog Jojićevog šuta sa desne strane, ali je ipak uspeo da odbrani taj njegov pokušaj i spreči Mladost da dođe do izjednačenja.
85' Poslednje promene
Babić pravi faul i dobija karton
Krenula je Mladost u kontru, a Babić to isekao na sredini terena i ipak zaradio karton zbog grubog starta

Degenek ulazi
Miloš Degenek je ovih dana bio glavna stvar u Zvezdi, kada su navijači protestovali što ga nije bilo u timu i kada ga je Stanković uveo nastala je erupcija oduševljenja na tribinama "Rajko Mitić" stadiona
69' Umalo 2:0
Kanga je opasno šutirao van kaznenog prostora, a lopta prolazi tik pored leve stative
Novi žuti karton
Sada je Rodić zaradio javnu opomenu
Evo i javne opomene
Miloš Milanović je dodelio žuti karton Lambuliću zbog oštrog starta nad Kataijem

62' Umalo 2:0
Katai je šutirao, ali je bio previše iskosa i pogodio spoljni deo mreže
VAR je dugo većao
Gledali su snimak dugo i na kraju potvrdili da je ofsajd bio i da je gol neregularan
54' Poništen gol
Zvezda je posle konfuzije u odbrani Mladosti postigla gol preko Pankova, a prethodno se Katai aktivirao iz ofsajda posle šuta Dionija i zbog toga je gol poništen
51' Miran početak
Zvezda kontroliše tempo i drži loptu u svom posedu

46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena

Dva minuta nadoknade
45' Gooooooooool
Mirko Ivanić se odlično snašao i posle asistencije Kataija pogodio desni ugao za vođstvo crveno-belih od 1:0
42' Katai šutira, novi korner
Opasan pokušaj Kataija, pa se Mladost opet odbranila i Zvezda nije mnogo dobila. Još jednom.
40' Još pet minuta
Nismo mnogo toga videli u prvom poluvremenu

34' Tumbasević preti!
Morao je Borjan da odreaguje nakon Tumbasovićevog šuta sa velike udaljenosti. Nije bilo previše opasno, ali je morao golman da interveniše. Ostaje 0:0
30' Još 15 minuta
Za sada se odlično brani Mladost. Zvezda je preko Ivanića izborila novi korner, ali nije mnogo dobila i napad je gradila iz početka

27' Mladost pruža dobar otpor
Zvezda za sada ne deluje previše opasno i na tome se mora čestitati gostima
21' Povredio se Jovanović
Fudbaler Mladosti je ostao na zemlji posle jednog duela, ali se čini da će biti sve u redu

19' Probao je i Dioni
Bivši napadač Sent Etjena i Dižona je pokušao da postigne gol za Zvezdu, ali ni on ne uspeva i ostaje 0:0
16' Prete gosti
Mladost je pretila iz dve kontre. Prvi put je bio ofsajd, ali sada je posle opasnog napada izboren korner i centaršut Cvetkovića nije bio najbolji pa se lopta vraća u posed Zvezdi
14' Zvezda pritiska
Konstantno gledamo iste stvari, Zvezda stalno napada i sa leve i sa desne strane, ali nema mnogo uzbudljivosti
7' Spor početak
Nema mnogo dešavanja na terenu. Gosti se brane, a Zvezda napada. Crveno-beli drže loptu u posedu maltene čitavo vreme i nisu baš mnogo opasnih šansi imali.

Prvi udarac u okvir gola smo videli kada je Falko šutirao, ali pravo u protivničkog golmana

1' Počela je utakmica