1. kolo: Proleter – Partizan 0:4 (0:4)

Fudbaleri Partizana pobedili su u Novom Sadu ekipu Proletera 4:0 (4:0) u utakmici 1. kola Superlige Srbije.

Rikardo 9, 13, Urošević 22, Jojić 28
  PRO   PAR
  0 : 4
Kraj utakmice!
Partizan ubedljiv u Novom Sadu – 4:0!

84' Poništen gol Milovanovića
Holender je bio u ofsajdu prilikom asistencije.
Ulazimo u poslednjih 10 minuta
74' Pritisak Proletera
Nekoliko vezanih kornera i udarac Miladinovića, ali se Partizan odbranio.
20 minuta do kraja
Teško ovde može da se vidi mnogo od fudbala.
61' Proleter mogao do počasnog gola
Danoski je umakao odbrani Partizana, ali je loše šutirao, za šta je i mokar teren zaslužan.

Ostalo je 0:4.
60' Trostruka izmena u Partizanu
Ušli su Milovanović, Holender i Natho, a izašli su Rikardo, Marković i Jojić.
Fudbal na vodi
Plušti sve vreme kiša, lopta se jedva pomera, pa igrači teško dolaze do tri vezana pasa.

O šansi i da ne govorimo.

srdjan stevanovic/starsport
Potopljen teren u Novom Sadu
Lopta jedva odskače koliko je nakvašen teren kišom.

Sve vreme po jakom pljusku.
48' Urošević promašio drugi gol
Posle kornera je bio usamljen u petercu, ali je glavom posla loptu pored gola.

Zicer..
Nastavljen je meč

srdjan stevanovic/Starsport

Jojićev slobodnjak
Kraj prvog poluvremena
Partizan ide na odmor sa ogromnih 4:0!
43' Umalo "petarda"
Odlična akcija Partizana, Pantić je izašao pred gol Proletera, ali je hteo da asistira i propala je velika šansa.
Pogledajte gol Uroševića
40' Novi pokušaj Jojića
Uhvatio je jedan odbitak iz voleja, ali je lopta otišla pored gola.
28' Jojić za 0:4!
Miloš Jojić je postigao gol iz slobodnog udarca.

Uhvatio je golmana Petrića na "krivoj nozi" i poslao loptu u njegov ugao.

Partizan ide ka ubedljivoj pobedi 0:4.
22' 0:3!
Već posle nešto više od 20 minuta crno-beli rešavaju utakmicu.

Sada je pogodio Slobodan Urošević, a drugu asistenciju upisao mladi Jović.

Jović je bio u prodoru, centrirao, a levom beku Partizana ostao lakši deo posla.

Partizan vodi 3:0 u Novom Sadu!

Golovi Rikarda
13' 0:2!
Ponovo Rikardo, u samo pet minuta drugi gol Partizanovog centarfora.

Dobio je loptu od Nemanje Jovića, povukao je loptu i poslao projektil u gol Proletera.

Sjajan gol i Partizan ide na 2:0.
9' Vodi Partizan!
Strelac je Rikardo Gomeš, na svom povratničkom debiju.

Pobegao je kompletnoj odbrani domaćina posle asistencije Danila Pantića i rutinski savladao Petrića.

0:1 u Novom Sadu!
3' Kaluđerović u velikoj šansi
Ofanzivni Proleter.

Golman Vladimir Stojković je boksovao loptu, došla je do Andrije Kaluđerovića, koji je šutirao, ali je Stojković odbranio.
4' Opet Kaluđerović
Loša lopta vraćena je golmanu Stojkoviću, Kaluđerović ju je napao, ali se kapiten crno-belih snašao.