33. kolo: Partizan – Spartak 2:1 (1:0)

Fudbaleri Partizana savladali su Spartak Ždrepčevu krv rezultatom 2:1 (1:0) u 33. kolu Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti meč 33. kola Linglong Superlige Srbije između Partizana i Spartak Ždrepčeve krvi.
Kraj!
Partizan je ipak izvojevao pobedu, 12. uzastopnu u Humskoj.

Makar na nekoliko dana je odložio Zvedino slavlje četvrte uzastopne titule.
Igraće se još tri minuta nadoknade vremena.
88' GOOOOOL!
Bibars Natho je ponovo bio precizan sa "bele tačke".
87' Penal za Partizan!
Ivančević je oborio Štulića koji je izbio sam ispred golmana.

Dobio je crveni karton.
85' Stanojević se vidno iznervirao
Pokazao je to prilikom izjednačujućeg gola Spartaka, a sada pokušava da podigne svoje igrače.

Ali, vremena je sve manje...
80' GOOOOL!
Izjednačenje u Humskoj!

Marčić je pogodio posle prečke Srećkovića iz slobodnog udarca.

Prethodno je neshvatljivo Vujačić napravio prekršaj u opasnoj zoni, što je i koštalo Partizan.
77' Dobar pokušaj Natha da proigra Markovića
Ali, bez uspeha.
71' Stanojević ipak ubacuje "staru gardu"
Izlaze Pavlović, Jović i Šćekić, a na terenu su sada Bibars Natho, Lazar Marković i Miloš Jojić koji je poneo kapitensku traku.
68' Nije bilo opasno, ali beležimo pokušaj gostiju
Vidović je ušao u sredinu i pokušao sa distance, ali je lopta otišla daleko od gola Popovića.
61' Partizan sada ima šestoricu "bonus" igrača na terenu
Stanojević je izvršio dvostruku izmenu, Holendera je zamenio Štulić, a Asana Filip Stevanović.

Pored njih dvojice, na terenu su još "bonusi" Jović, Pavlović, Svetozar Marković i Popović.

Možda će do kraja meča šansu dobiti i debitant Nikola Terzić.
53' Prelep slalom Pavlovića
Ali, na kraju nešto slabiji šut, pravo u Dujmovića.
51' Manje-više ista slika iz prvog poluvremena
I dalje Partizan ima incijativu, kontroliše dešavanja i rezultat koji mu sada odgovara.
Nastavljen je meč u Humskoj.
Poluvreme
Zaslužena prednost Partizana po svemu viđenom na stadionu u Humskoj.
45' Veoma opasan napad Spartaka
Imali su gosti u jednom momentu situaciju dva na jedan, taj jedan je bio Igor Vujačić koji je nekako uspeo petom da zakači loptu i preseče pas koji mu je išao iza leđa.
41' Obradović za Holendera
Ali, mađarski reprezentativac za malo kasni.
38' GOOOOL!
Lazar Pavlović je strelac vodećeg gola za Partizan.

Ivan Obradović se posle duge lopte izborio za šut, a posle odbrane Dujmovića glavom prosledio na desnu stativu.

Tamo je dočekao Pavlović, šutirao i, uz dosta sreće i odbitaka, smestio u mrežu.
35' Još jednom Jović
Probao je sa distance i izborio korner.

Definitivno je najagilniji igrač na terenu.
32' Ponovo Jović preti
Još jednom posle centaršuta sa desne strane, ovog puta glavom, ali opet lopta ide preko gola.
27' Partizan ima inicijativu
Još jedan pokušaj Lazara Pavlovića, ali još jednom neprecizno.
18' Najbolja prilika do sada
Nemanja Jović je oduzeo loptu na 30-ak metara od gola rivala, krenuo u solo prodor, proigrao Asana, a šut Japanca sa nekih pet metara je Dujmović uspeo da odbrani i skrene u korner.
11' U istom minutu nova prilika
Ovog puta je Lazar Pavlović šutirao, opet posle akcije po desnoj strani, ali lopta ide preko prečke.
11' Prva veća šansa za Partizan
Nemanja Jović se našao u sjajnoj prilici posle lopte sa desne strane, ali je levom nogom tukao pored gola.
5' Nismo puno videli dešavanja do sada
Igrači oba tima dosta mirno su otvorili meč.