27. kolo: Partizan – Zlatibor 5:1 (3:0)

Fudbaleri Partizana su rezultatom 5:1 pobedili Zlatibor u utakmici 27. kola Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli
Fudbaleri Partizana danas dočekuju Zlatibor u utakmici 27. kola Superlige, uz prenos na TV B92 od 18.10.
KRAJ
KRAJ
Partizan sve bliži pobedi
Ovo će biti sedmi meč Partizana na kom daju 5 golova, a da je na klupi Aleksandar Stanojević
86' Ofsajd
Novi opasan napad Partizana, a Jović uhvaćen u ofsajdu
83' Goooooool
Urošević se sjajno snašao i uz pomoć leve stative postigao peti gol Partizana na ovom susretu, 5:1
81' Novi opasan napad Partizana
Malo je usporio tempo, ali se igra. Partizan je u ovom napadu imao nekoliko lepih poteza i posle pokušaja Sume se rezuktat nije menjao, 4:1 vodi Partizan
74' Goooooool
Bajbek je odlično utrčao po desnom boku, dobio pravovremeno dodavanje i snažno šutirao ka golu Zlatibora za velikih 4:1
68' Povredio se Momčilović
Žali se na levo rame i izgleda da neće moći da nastavi. Lekarska ekipa Partizana će pomoći lekarskoj ekipi Zlatibora u vezi sa saniranjem povrede Momčilovića
65' Dva odlična napada Zlatibora
Gosti iz Čajetine su snažno krenuli, postigli i gol u 52. minutu, a sada su u dva uzastopna napada mogli da još jednom ugroze gol Partizana, ali je lopta išla preko prečke
63' Propala još jedna šansa za Partizan
Lutovac je utrčao u kazneni prostor, a lopta ga je preletela. Ovo je bila jako dobra šansa, čak je Lutovac bio u petercu, ali ništa
57' Zlatibor sve agresivniji
Sada je Eliomar u ofsajd poziciji. Igra se rasplamsala u drugom poluvremenu, Zlatibor igra sve bolje i bolje, a pogotovo im je samopouzdanje dao onaj gol
52' Gooooooooooool
Sevićeva namera je bila da centrira, a lopta je preletela sve u kaznenom prostoru, nezgodno odskočila i prevarila Stojkovića i završila u mreži, 3:1, zahvaljujući Sevićevom golu sa velike udaljenosti
50' Miran početak drugog poluvremena
Partizan ima veliku prednost od 3:0, neće se previše zaletati u nastavku kako stvari stoje, a videćemo da li će se Zlatibor makar malo otvoriti
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
44' Gooooooool
Natho sa penala precizan
Penal za Partizan
Jedan od defanzivaca Zlatibora je igrao rukom u kaznenom prostoru i penal za Partizan
42' Umalo 3:0
Nova sjajna akcija Partizana, Jojić šalje loptu levo za Uroševića koji upošljava Jovića, a ovaj posle finte šuta gađa desni ugao i Čupić to brani, ostaje 2:0 za Partizan
37' Korner za Partizan
Odličan šut Živkovića. Okliznuo se, bio u padu, ali opet odlično šutirao i nakon golmanske intervencije lopta pogađa stativu i ide u korner. Posle kornera je išla nova akcija Partizana, ali je Vujačić šutirao za malo neprecizno, tik pored desne stative i ostaje 2:0
34' Gooooooooool
Takuma Asano! Sjajno se snašao u kaznenom prostoru i poslao loptu pravo u mrežu Zlatibora. Nathu se piše asistencija, 2:0
32' Mogao je Jojić do gola
Imali su crno-beli veliku šansu, golman je bio van pozicije, a Jojić u kaznenom prostoru i blizu lopte, ali s obzirom na okolnosti nije uspeo da dođe do nje kako je zamislio i propala je velika Partizanova prilika
29' Povredio se fudbaler Zlatibora
Mijailović je ostao na travi i zatražio lekarsku pomoć
24' Oštar centaršut... ništa
Nemanja Jović je probao da oštro centrira po zemlji, ali je odbrana Zlatibora bez problema intervenisala
21' Gooooooooooool
Posle prekida kod leve aut linije je Jojić izveo slobodan udarac, Marković je glavom asistirao Joviću koji bez većih problema loptu šalje u mrežu i Partizan vodi sa 1:0
20' Nesporazum
Partizan je imao izglednu šansu u 20. minutu. Prvo su crno-beli izgubili posed, Zlatibor krenuo u neku vrstu kontre i otvorio se prostor, pa je Natho osvojio loptu i poslao je Jojiću koji je pokušao da uposli saigrača, ali samo aut
15' Kiša otežava situaciju
Zlatibor se potpuno zatvorio, očigledno im je cilj da odbrane svoj gol po svaku cenu. Partizan je agresivan, napada, ali nisu do sada bili konkretni
11' Jojić... ništa
Iz velike udaljenosti je pokušao Miloš Jojić, a lopta pogađa spoljni deo mreže. Ovakvi šutevi su izuzetno nezgodni po mokrom terenu, lopta tako dobija neobično ubrzanje i često prevari golmana, sada je Jojić upravo to imao na umu, ali nije bio precizan
6' Agresivni Partizan
Od prvog momenta je Partizan krenuo u napad. Konstantno napadaju crno-beli, kruže oko šesnaesterca, pritiskaju, ali se Zlatibor za sad dobro brani
2' Partizanov prvi napad
Odmah su krenuli crno-beli u ofanzivu, a posle dva centaršuta je odbrana Zlatibora uspela da odreaguje pravovremeno i loptu izbaci u aut.
1' Počela je utakmica
Pljusak
Vreme u Beogradu nije idealno, trenutno je pet stepeni po celzijusovoj skali i pada jaka kiša
Stanojević iznenadio
U startnoj postavi su dva beka koji nisu počinjali prethodne utakmice, drugi 'bonus' je Nemanja Jović...
Poslednji susret
Partizan je savladao Zlatibor u prvom zvaničnom susretu dva tima na startu ove sezone, bilo je 1:0 u Užicu, golom Bibrasa Natha iz penala u 80. minutu.