Inđija – Partizan 0:6 (0:3)

Fudbaleri Partizana lako su savladali Inđiju na gostovanju sa 6:0 u meču 24. kola Superlige Srbije.

Dobrodošli!
Inđija i Partizan od 13.00 otvaraju 24. kolo Superlige Srbije.
KRAJ
Ubedljiv trijumf Partizana.
90' Novi gol
I Vujačić pogodio mrežu Jovičića.
79' Goooool
Upisao se i mladi Jović u strelce, 5:0.
78' Prvi pokušaj Bajbeka
Partizanov rezervista je oprobao udarac sa oko 15ak metara, ali je lopta otišla pored gola.
Ovako je Asano pogodio
65' Poslednje promene kod Partizana
Bajebek i Pavlović menjaju Asana i Jojića.
64' Promene
Brana Ilić menja Željka Dimitrova, a Aleksa Jovanović Mihajla Neškovića.
58' Nova promena kod domaćih
Đorđe Pantelić ulazi umesto Aleksandra Đorđevića.

Bonus igrač umesto bonus igrača.

Starsport
56' Umalo "petarda"
Nova prilika za crno-bele.

Jović je direktno šutirao u Jovičića, da bi u nastavku Šćekić "opalio" preko gola.
53' Trostruka izmena Stanojevića
Izlaze Marković, Štulić i Natho.

Ulaze Suma, Jović, i Holender.
51' Gooool!
Odličan dupli pas Asana i Natha i sigurna završnica japanskog krilnog napadača, 4:0.
46' Počelo je drugo poluvreme
Sa centra su krenuli igrači Partizana.

Jedna izmena kod domaćih. Umesto Riznića ulazi Đurić.
Gol Jojića
Gol Markovića
Gol Natha
Poluvreme
Partizan vodi protiv Inđije sa 3:0.

Strelci su Natho, Marković i Jojić.
45+3' I još jedan gol
U samoj završnici se poigravao Jovičić, pogrešio je i poklonio gol bivšem klubu.

Do lopte je stigao Asano, dodao je Jojiću, a ovaj se upisao u strelce.
41' Goool!
Partizan duplirao vođstvo, 2:0.

Asano je poslao loptu u prazan prostor, Markovič ju je prihvatio, poveo, a onda udarcem u bliži ugao savladao Jovičića.
37' Inđija umalo do izjednačenja
Aleksić je šutirao posle kornera, ali lopta je pogodila samo spoljni deo mreže.
37' Inđija zapretila
33' Ofsajd
Ponovo centaršut Jojića i ponovo pokušaj glavom Vujačića.

Ipak, ofsajd...

Starsport
25' Blizu...
Vujačić je pokušao glavom posle kornera koji je izveo Jojić.

Lopta je otišla malo pored gola.
14' Marković nonšalantno
Pogrešila je odbrana domaćih, Marković je ušao u šansu, ali je loše lobovao golmana.

Poslao je loptu pravo u ruke Jovičiću.
7' Goool
Natho pogađa iz penala, 1:0.

On je loptu poslao u jednu stranu, Jovičić je otišao u drugu...
6' Penal za Partizan
Aleksić je oborio Obradovića u kaznenom prostoru.

Neoprezan start. Sudija Simović nije imao dilemu...
3' Velika šansa za Partizan
Čalov je ljut što sudija Simović nije svirao faul.

Štulić je stigao do lopte, izašao pred Jovičića, ali je slabo šutirao.
1' Utakmica je počela
Sa centra su krenuli domaći, koji napadaju sa leve na desnu stranu.
Sastavi
Inđija (4-2-3-1): Jovičić - Aleksić, Čalov, Kami, Protić - Đorđević, Škorić - Riznić, Nešković, Bastajić - Dimitrov.

Partizan (4-2-3-1): Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić – L. Marković, Natho, Asano – Štulić. Trener: Aleksandar Stanojević.