21. kolo: Partizan – Novi Pazar 4:1 (0:0)

Fudbaleri Partizana savladali su Novi Pazar u Humskoj rezultatom 4:1 u 21. kolu Superlige Srbije.

Dobrodošli!
KRAJ
Partizan je uspeo da se osveti Novom Pazaru za poraz u prvom delu sezone.
90+ Dva minuta nadoknade
87' Autogol
Vlajković postiže autogol.

Nespretna reakcija posle (centar)šuta Štulića.
84' Finiš duela
Mirna završnica. Čini se da Pazarci nemaju snage da stignu bar do boda.

Lopta je i dalje više u nogama fudbalera Partizana.
76' Goooool!
Kojić je glavom posle centaršuta uputio udarac glavom, lopta je zakačila Svetozara Markovića i prevarila Popovića.

Novi Pazar smanjuje u Humskoj.
74' Prvi žuti karton za domaće
Zaradio ga je Ivan Obradović.

U međuvmremenu Bajbek menja Zdjelara.
69' Stanojević menja
Jović i Štulić ulaze umesto Markovića i Holendera.

Starsport
63' Gooool!
Marković je proigrao Miljkovića, koji je centrirao, lopta je preletela sve, verovatno bi i završila u mreži, ali je Holender potvrdio pogodak, tako što se glavom sa gol-linije upisao u strelce.
62' Goool!
Natho je pogodio jednu stranu, Drobnjak se bacio u drugu...
61' Penal za Partizan!
Pajović je povukao Natha i sudija Mitić je dosudio penal.
59' Trostruka izmena
Sead Islamović umesto Lazara Pajovića.

Nemanja Perić umesto Semira Hadžibulića.
54' Goooool!
Jako loše ispucavanje golmana Drobnjaka.

Marković je prihvatio loptu, odigrao dupli pas sa Holenderom i rutinski rešio situaciju "1 na 1".

Partizan vodi od deveto minuta drugog poluvremena.
53' Prvi pokušaj Natha
Šutirao je iskosa sa desne strane, ali je izblokiran.

Korner za domaće.
52' Partizan nastavlja da napada
Kao i u prvom delu meča, crno-beli imaju loptu u nogama, ali fali završni pas, samim tim i završni udarac.
46' Promene kod Partizana na startu II poluvremena
Bibras Natho menja Sejduba Sumu, dok Aleksandar Šćekić ulazi umesto Miloša Jojića.

Srdjan StevanovicStarsportphoto
Promašaj Markovića
POLUVREME
Partizan je imao inicijativu, koja nije bila naročito plodonosna.

Nije bilo velikih šansi stvorenih posle uigrane akcije.

Najveću priliku je imao Lazar Marković, koji je šutirao pored gola iz neposredne blizine u 26. minutu.
45+ Dva minuta nadoknade
39' Finiš prvog dela
Miran period, kao uostalom manje-više čitavo poluvreme.

Nismo videli, osim onog Markovićevog promašaja, nijednu ozbiljniju šansu, "sa ciljem" napravljenu.
30' Šut Holendera
Marković je lepo prošao, dodao Holenderu, koji je sa desne strane, iskosa, šutirao preko prečke.

Zbog starta nad Markovićem jedan igrač gostiju je dobio žuti karto.

U pitanju je Semir Hadžibulić.
26' Kakav promašaj Markovića
Takuma Asano je šutirao iz daljine, golman gostiju odbranio, a "odbijanku" u gol nije pretvorio Marković.

Malo iskosa je iz voleja šutirao pored gola.
22' Prvi žuti karton
Dobio ga je Vahid Zimonjić iz redova gostiju.
20' Partizan napada
Ima inicijativu domaćin, međutim, fali konkretnija šansa.

Novi Pazar se dobro brani i nešto više pokušava iz kontre da napravi.
13' Suma očajno
Lepo je započeo kontru Suma, prošao dva igrača, ali onda užasno uposlio saigrača.
8' Gužva, nema opasnosti
Jojić je centrirao, stvorila se gužva u šesnaestercu gostiju, ali crno-beli nisu uspeli da ugroze gol Novog Pazara.
4' Prvi izlet gostiju
Solidan kontranapad Novog Pazara. Završen je, ipak, bez šuta ka Popoviću.
1' Utakmica je počela